Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra szimpatikus Schobert...

Számodra szimpatikus Schobert Norbi?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2023. máj. 12. 05:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, volt egy megszólalása hogy ő megrugdosna minden macskát.

Én utálom az ilyeneket.

2023. máj. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Az ostoba emberek nekem soha nem szimpatikusak.
2023. máj. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kedvelem, a legtöbb emberrel bunkó, kijelentései és megbántják az embereket, plusz a családját és nagy részt miatta gyalázzák, már azért nem csak Norbi tehet. Plusz ugye a Norbi Update miatt is most volt botránya.
2023. máj. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Rohadtul nem.

Ő olyan tipusu akit meg kell verni rendesen.

2023. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

Ő az aki negatívan akar kitűnni.

Egy híresebb ember promotálhatja magát pozitívan is és negatívan is, csak azért hogy beszéljenek róla és köztudatban legyen. Ő az utóbbit, a botránkoztatást választja állandóan olyanokkal akar kitűnni a tömegből ami "lázítja" a tömeget.


Ez mellett szakmai tudást pedog nem látok. Anno állandóan a nők szülés utáni meg alap kövérségét fikázta. Miközben biologiai alap hogy a női egyedeknek magasabb a testzsírszázaléka eleve az utódvédelem miatt.

A tejtermelés is irtózat energiát von el a szervezettől a szervezetnek kell hogy legyen "muníciója", ez mellett a női nem párnázott amúgyis.

De ugy csinál a Norbi mintha minimum férfi alkattal es izomzattal kéne rendelkezzenek a nők. És egységesíti a nemeket.

2023. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem, a személyisége nekem nagyon visszataszító.

De azt el kell ismerni, hogy kimondottan tehetséges, hiszen nem kevés vagyont hozott össze

2023. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Ő egy óriáscsecsemő: mindenki rossz, csk ő a Jani, ha meg valaki beszól neki, akkor meg nyávog, mint egy macska.
2023. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Számomra már ott elesett a sztori, hogy volt neki egy normális neve, ami helyett képes volt a Norbertet felvenni - pláne ehhez a vezetéknévhez. De nem is voltveg szimpatikus nyilatkozata sem soha.
2023. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem is ellenszenves a nagyképű kijelentései és az emberek alázása miatt. Amúgy meg hogy van az, hogy én nem fitneszezek és túlsúlyos is vagyok, mégsincs 40 évesen semmi bajom, ő pedig a nagy fitnesz guru majdnem meghalt szív probléma miatt?
2023. máj. 12. 07:23
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy meg hogy van az, hogy én nem fitneszezek és túlsúlyos is vagyok, mégsincs 40 évesen semmi bajom, ő pedig a nagy fitnesz guru majdnem meghalt szív probléma miatt?"


Genetika? Plusz a túl sok sport extra terhet rák a teljes szervezetre?

Az meg van, hogy hány élsportoló halt meg fiatalon "csak ugy"? Pl focisták, huszonévesen?

2023. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!