Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy vmi alá...

Miért van az hogy vmi alá kiírják az árát, van amikor akciós isnszínezett címkével, de a pénztárnál mindig magasabbat ütnek be?

Figyelt kérdés

Állandóan vagy szólnom kell, vagy ha rohanok a munkába és csak felkapom a blokkot akkor a munkahelyen látom már csak a blokkon. Ilyenkor már nem reklamálhatok gondolom.

Annyira rendszeres ez mindenhol.

Nem horbilis összegek ugyan de AZÉRT vettem meg mert akciós, kulonben meg se vettem volna, erre drágábban fizetem is ki.



#fogyasztói megtévesztés
2023. máj. 17. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Csalás, a vásárló megtévesztése.

Fogyasztóvédelemnél fel kell jelenteni, mellékelni az áru polcon a leárazásról és a számláról a képet.

Én biztos, hogy azonnal reklamálnék, úgy, hogy minden vevő hallja, aki ott van. Kérném a panaszkönyvet.

2023. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Önkiszolgáló kasszánál te tartod oda az akciós vonalkódot.

A pénztárosnak rengeteg mindenre kell figyelni, lehet eleve úgy veszi el, hogy a teljes ár csippan, nem forgat meg minden terméket, melyiken milyen, mennyi vonalkód van. Érzékenyek ezek a szenzorok. Nem baj, ha szólsz már előre, te is figyelj oda.

Ha meg lassabban csinálná, mert megforgatja a cuccot, akkor az lenne a baj, hogy feltartjátok a sort.

2023. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 vonalkod van rajta


Mirt tesznek ki akkor olyan árakat amik nincsenek is a rendszerben?

2023. máj. 17. 08:01
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ja, értem. Akkor sajnos szólni kell. Nincsenek elegen. Én is eladó vagyok. Igaz, nem élelmiszerbolt, de rengeteg dolgunk van. Kétnaponta jön áru, feltöltünk, ellenőrízzük, hogy jó áron jött-e egyáltalán, jól hozza-e a gép, akciózzuk, amit meghatároznak, mindennap mást, nemcsak ami kint van, az egész készletet, matricázzuk, átárazzuk, van, amit csak matricázunk, kasszában vonjuk a kedvezményt, ahogy kiadják fentről, mellette miénk a takarítás, a raktárrendezés, de ezek mellett az első a vevő ragyogó mosollyal. És ha egész nap vannak, szerinted ezeknek a végére érünk valaha is? Aztán jön, hogy vége az akciónak, árazzuk vissza, ugyanúgy figyelve a kinti-benti készletre. Rengeteg a termék, rengeteg a vásárló, előfordul, hogy úgy marad az ár. Aki nem lát bele, hívja a fogyasztóvédelmet nyugodtan, ha azt szeretnétek, hogy az amúgy is egyre alacsonyabb eladói színvonal tovább csökkenjen, vagy be is zárjanak az üzletek, csak online legyen minden, jó úton haladunk.
2023. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Anno mikor en sima coopban dolgoztam külön feladatom volt az árellenőrzés is lista alapján hogy az van e kint ami kéne mert ilyenekért keményen büntetnek.


Azota más irányban dolgozom de én meg mint vevő folyamatosan vagyok ezzel szívatva!

2023. máj. 17. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!