Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az milyen dolog, hogy megvan...

Az milyen dolog, hogy megvan bennem az, hogy konkrétan milyen emberekkel szeretnék leginkább barátkozni, haverkodni? Egyetemet végzett sikeresebb emberekkel pl. mérnökkel

Figyelt kérdés

És eléggé fáj hogy kb. esélyem sincs rá pedig akár én is lehetnék az, mert egyetemet végeztem csak nem helyezkedtem el a végzettségemmel.


Másmilyen emberekkel is beszélek persze szívesen, de valahogy ők lennének legnagyobb hatással rám, tőlük érezném kevésbé üresnek az életemet


2023. máj. 17. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, van diplomád, de nincs állásod? De olyan diplomás munkás emberekkel akarsz beszélgetni, mint pl. mérnökök?

Minek? Aztán meg azért jössz ide picsogni irigységből, hogy jaj, nekik van munkájuk, neked nincs, ők külföldre mennek egy évben többször nyaralni, mert megtehetik, te pedig örülsz, ha a számláidat és a kaját ki tudod fizetni.


És ők hogyan lennének hatással rád? Talán puncsolsz nekik, hogy hátha felajánlanának neked egy állást?

2023. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak jól esne olyan nagy, sikeres emberekkel beszélgetni, jóban lenni így magányos emberként
2023. máj. 17. 12:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól esne a tudat hogy egy olyan nagy ember nem lenéz mint a sz**t hanem jó hozzám
2023. máj. 17. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem mérnökök elismerésére van szükséged. Simán csak szeretetre, társaságra, mert nincs. Mert nincs az életedben ilyen.
2023. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De rájuk vágyok a legjobban
2023. máj. 17. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mit tudnának adni?
2023. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak valahogy ők a legszimpatikusabbak ők izgatnak leginkább fel
2023. máj. 17. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a saját komplexusaid és előítéleteid alapján kivetítitesz rájuk egy rakás olyan tulajdonságot, amik nem járnak együtt a végzettséggel.


Persze az alapján választasz barátot ami alapján akarsz, de 1,szerintem a legtöbb ember ezt furcsának találja 2,.....attol hogy szimpatikus pl dr house, még nem jelenti, hogy ilyen lenne orvosokkal haverkodni, érted...

2023. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, inkább egy pszichológussal beszélgess, annak ezerszerte több értelme lenne. :)
2023. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!