Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy 27...

Mi lehet az oka hogy 27 évesen nem vesz senki komolyan, inkább úgy állnak hozzám mint valami bugyuta gyerekhez?

Figyelt kérdés
Munkában is meg mindenhol. Nem vesznek úgy komolyan mint másokat, 20-21 éveseket jobban felnőttként kezelnek mint engem
2023. máj. 18. 05:34
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen személyiségű vagy! Gondolom kedves és nagyon aranyos!
2023. máj. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Talán, mert így viselkedsz, ilyen a hozzáállásod, hogy téged nem lehet komolyan venni, megbízhatatlan vagy.
2023. máj. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Na ne hülyéskedjél már, honnan veszed ezt a marhaságot ?
2023. máj. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra tippelnék amit a 2es mond, de mivel nem ismerünk nem tudhatjuk.
2023. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert öregnek nézel ki
2023. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Az 1-es is esélyes lehet.

A kedvességet sokan gyengeség, önbizalomhiány jeleként veszik, így nem gondolnak érett, felnőtt személynek, pl munkahelyen az ilyeneket csicskáztatják, ha nem húzzák meg a határaikat.


Szülők is gyakran lenyomják, vagy kontrollálják a felnőtt gyerekük életét.

2023. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Viszont a Túlzott kedvesség mögött húzódik egyfajta naivitást, élettapasztalatlanság és bátortalanság. Az élettapasztalattal talpraesettség, keménység (ellenálló képesség), és amit nem tudsz vállalni, azzal szemben ridegség is együtt jár - Ez csak reagálás az esdigi hozzászólásokra.


Van egy nővérem 1 fejjel alacsonyabb nálam (nem vagyok óriás, csak 173cm körül). Ő 31 éves és piros, fiatal arcú. Gyereknek nézik. Most már több gyereke van és velük közlekedik. A gyerekek révén magabiztosságot és ellenálló képességet is szerzett. Valamint a sok pofon (lenézés) miatt szívósabb lett.


Az arc...van egy ismerősöm, ha megbororválkozik, olyan mint egy újszülött (baba arcú), pedig 40 év körüli-fölötti.

Én is igen jelentősen megfiatalodok, ha teljesen leszedem az arcszőrzetem, többek között ezért sem szoktam leszedni, hanem hajvágóval, hogy mindig maradjon egy kis szőrzet - ami az életkor feljebb tolja. Persze ezenkívül a megjelenésnek és a viselkedésnek is fontos szerepe van. Szülők szokták gyerekként kezelni a már 30 éves embert is, és tanácsolni, hogy vigyázzon amikor a zebrán átmegy, nézzen körül stb. Ha a világ legjobb szakembere lenne az ember, akkor is még a szülők adnának neki "tanácsot", hogy mire figyeljen.

Viszont nem minden szülőre jellemző ez, hanem arra, akinek le kell néznie gyerekét, hogy ne szégyenüljön meg ő maga a maga szemében. Sokat számít, ha az ilyen embereket 100%-osan kiiktatja az ember az életéből, valamint Ő MAGA SEM PRÓBÁLKOZIK ELISMERÉST SZEREZNI ATTÓL, AKINEK ÉLETVITELE A LENÉZÉS!!! Volt esélyük bizonyítani, megtették. Az ilyenek véleményéből (hogy ismerjenek el az ilyenek) jobb nem kérni, mert nem lesz változás, hacsak nem változik megy gyökeresen az ember, ami (igen finoman fogalmazok): nem gyakran szokott bekövetkezni.

2023. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Például azért, mert ennyi idősen még mindig nem ismered jól az anyanyelved.
2023. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!