Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyszer messengeren letilto...

Ha egyszer messengeren letiltottatok valakit, volt, hogy x idő után feloldottátok?

Figyelt kérdés
Letiltottam pár hónapja valakit, de gondoltam rá, hogy feloldom, hátha lehiggadt azóta és meg tudjuk normálisan beszélni a dolgot. Nem írnék neki, de nem akarok haragot tartani vele. Voltatok így valakivel? Nem veszi ki hülyén magát, ha feloldom?
2023. máj. 24. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy engedted el! Olvasd már vissza a bevezetőben, amit leírtál! Alig várod, hogy észrevegyen és írjon!


Tipik női logika. Feloldom, mert elengedtem…WTF? na persze!

Ha tényleg elengednéd, akkor szarnál rá és nem érdekelne az egész úgy ahogy van! Nem érdekelne, hogy miért van tiltva, már el is felejtenéd, hogy tiltva van. Gondolni sem gondolnál rá, teljesen hidegen hagyna!

Hoztál egy döntést hirtelen felindulásból. Innen nincs visszaút.

Ez a baj veletek! Teljesen, 100%-ig érzelemvezéreltek vagytok! Hosszútávú következményekre meg nem gondoltok.

2023. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11# hidegen hagy a véleményed.🤷‍♀️
2023. jún. 13. 19:28
 13/13 anonim ***** válasza:
32%
Hidegen hagy, de azért nyomsz egy mínuszt
2023. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!