Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gaz vagyok ha szebb vagyok a...

Gaz vagyok ha szebb vagyok a profilkepemen mint eloben?

Figyelt kérdés

Egy kicsit effektes es vastagabb rajta az ajkam is.

25N


2023. máj. 25. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Annyiból gáz h nem tudod magad elfogadni. Pedig biztos szép vagy nélküle is
2023. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ma már a társadalom megszokta ezeket a különbségeket, így nem gáz.
2023. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondanam, hogy gaz, de ahogy nezem, 10-bol 9 nalam fiatalabbnal ugyanez van.
2023. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

Mindenkit lepontoz a kérdező. Hát akkor maradj gáz. Lehet csak te látod magad rajta szépnek mert sima a bőröd meg xopo szád lett közben meglátja más úgyis ronda vagy. Ezek a filterek arra jók h kb mint egy sorozat gyártmány széria 2021-202??? Hulladékok


Na ezt pontozd le

2023. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A profilképemet egy szép tavaszi napon csináltam vízparton, jó fények mellett, kipihenten, jókedvűen. Nincs szerkesztve, de vagy ötször újralőttem, míg meg nem lett az a tökéletes szög, ami a "legjobb arcom". Na most ehhez képest melegítőben, smink nélkül, kócosan, három óra alvás után a besötítített szobámban hulla másnaposan nyilván nem vagyok annyira szép.


De mivel az életben kinézel, ahogy az adott napon, pillanatban, stb. létezel, a fotóiddal meg megvárhatod, amíg jó napod lesz, többször újra lehet próbálni, sőt, még akár utólag is bele lehet nyúlni, szerintem mindenki szebb rajta, mint élőben egy szar napon.


Ha az esküvődön se leszel annyira szép, mint a profilképeden, na az már gáz. Az, hogy a legjobb arcod akarod mutatni, mikor van rá lehetőség, az szerintem tök rendben van.

2023. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit te írsz, hogy a legjobb arc az tök oké, nyïlvan.. de nem egyenlő azzal amikor agyon van filterezve az egy szebbik ő módosítva.
2023. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!