Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha tömegközlek...

Mit lehet tenni ha tömegközlekedésen szimpatikusnak tűnik valaki?

Figyelt kérdés

Kicsit bugyután fogalmaztam meg a kérdést, de az alábbi részletes leírásban megértitek, hogy mire is gondolok.

Szóval. Nem vagyok az a tömegközön ismerkedős figura, de tegnap részem volt egy olyan helyzetben, ami elgondolkodtatott, hogy ilyenkor mi is lenne a legoptimálisabb megoldás.


Állok a hármas metrón, olvasok, majd észreveszem, hogy egy lány lopva rám rám pillant és mikor elkapom a tekintetét, akkor sandán mosolyog és elnéz. Igazából szimpatikus volt nekem a lány, úgyhogy próbáltam vele felvenni a szemkontaktust. Ez így ment egy darabig, de mivel metrón voltunk, így értelemszerű, hogy mindketten tartottunk épp valahova, tehát nem épp ez a legjobb hely ismerkedésre. Meg is történt a "nagy elválás", nekem kellett hamarabb leszállnom. Kíváncsiságból megvártam amíg elmegy a metró és láttam, hogy végig rám nézett amíg elment.


Ilyenkor mit lehet csinálni? Két-három megálló alatt nem lehet érdemben beszélgetni, telefonszámot elkérni meg nagyon random lenne.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?



2023. máj. 27. 09:04
1 2
 1/12 ShadowGanxter ***** válasza:
89%
Ha legközelebb látod, kérd el tőle a telefonszámát.
2023. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 qborka ***** válasza:
100%

Egyszer szemeztem fiúval éjszaka jaraton

Amikor látta,hogy leszállok,leszállt ő is és egyszerűen megszólitott.


Nem kell az ilyet túl bonylítani.

2023. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Wannabeapro válasza:
100%
Tömegközlekedésen sosem mertem megszólítani lányokat. Ha volt rá mód, akkor ott szálltam le ahol ő és akkor szólítottam meg. Nem kell órákat beszélni ilyenkor. Megmondtam, hogy tetszik, megkérdeztem a nevét, hogy felvehetem e facen.. De olyan is volt, hogy egyből ott beszéltünk meg egy randit. Igazából ha a lány tényleg, egyértelműen érdeklődik irántad akkor csak úgy tudod elszúrni, ha semmit nem teszel.
2023. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a zsebedben egy kézzel írt cetli a neveddel és a telefonszamoddal, email címeddel, messengeren dél, stb... Nyújtsd át neki. Ha elveszi, az már fél siker... 😉
2023. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Messengereddel akart lenni az előbb...
2023. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2-es

ez mondjuk kicsit ijesztő :D látsz valakit az éjszakain, leszáll ott ahol te majd megszólít :D

2023. máj. 27. 09:38
 7/12 A kérdező kommentje:

4es

ez a névjegykártya dolog nem rossz ötlet.

2023. máj. 27. 09:39
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

De igen. Messengeren fel tudod venni. Igenis eleg hozza par mondat.


Ebben a szituban egyertelmuen bejottel a csajnak es kifejezetten varta,h odamenj ismerkedni es 100%,h megadta volna a messengerjet v mas elerhetoseget.


A facebookon ha mond nevet es ott rakeresel mellette,akkor ot dobja ki. A facebook erzi a lokaciod pontosan. Eleg bemutatkozni es fel tudod venni,ha ott keresed es nincs letiltva,h ra lehessen keresni

2023. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen tetszettél neki. Mi emberek nagyon túl tudjuk bonyolítani a dolgokat. Legközelebb menyj oda hozzá, és kérd el a számát, vagy mond el neki hogy tetszik neked, és szeretnél vele ismerkedni. Max elküld. Ennyit tudsz veszíteni egy ilyen helyzetben.
2023. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer odajött egy férfi azzal a kérdéssel, hogy "szia, lenne kedved beszélgetni? Nem most, hanem mondjuk szombat délután?" Mondtam, hogy persze, számot cseréltünk, szerintem két megállót mehettünk közben, aztán viberen megbeszéltük a randit. Végül semmi nem lett a dologból, kiderült, hogy nagyon mások vagyunk, de legalább nincs ott a "mi lett volna, ha" érzés.
2023. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!