Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy látjátok? milyen életem van?

Hogy látjátok? milyen életem van?

Figyelt kérdés
25 leszek eddig most van a 2. autóm amit anyám vett. viszont németországban dolgozok és eddig félretettem 7 millió Ft-nyí eurot... mindenem megvan... a legujabb oled tvtöl kezdve minden.. havonta 1000 eurot félre tudok tenni. tudom sokaknak ez nem adatik meg még 30 éves korukra se.... sajnos ezek mellett is boldogtalan vagyok.. mivel nincs egy lány akit tudnák szeretni.

2023. máj. 29. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát magyar átlag emberhez képest elég jobban élsz.

Társkeresőztél már? Mennyire tudsz németül vagy angolul?

2023. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyagilag a magyar átlag felett vagy, ügyes vagy.

Most már csak annyi a kérdés hogy boldog vagy e?

2023. máj. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ennél többet keresek és mellette egy csodálatos feleségem is van.
2023. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól látod, a boldogságot nem érdemes mérni szép autóban, pénzben. De azért normális nőt (nem vmi pénzéhes ribit) is könnyebben találsz ha rendezettek az anyagi körülményeid és van lakás ahová magadhoz felviheted. Persze ha többedmagaddal bérelsz kéglit Németországban, azzal nem növeled az esélyeidet, önmagában a szines tévédtől azért senki nem esik hasra manapság :)
2023. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!