Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Babymonster akkor fog...

A Babymonster akkor fog debütálni, amikor a Blackpink elmegy a YG Entertainmenttől?

Figyelt kérdés
Mostmár biztos, hogy augusztusban elmegy a Blackpink? Nem hosszabbítanak szerződést?

2023. máj. 29. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A BP-t illetően csakis találgatások vannak, hivatalos infót, közleményt még nem adtak ki. Egy-két alkalommal volt a tagoknak ilyen-olyan megjegyzése (valamelyik koncert, vagy interjú keretében), amit persze szét is szedtek a rajongók, de egyéni tippelgetésen túl még nem jutott senki sem a rajongókat illetően. A háttérben már egy ideje folyhatnak erről a hivatalos, formális tárgyalások, de nem hinném, hogy a napokban kiadnának ezzel kapcsolatban bármit is.


BaeMon-ra rá kellett keresnem, mert a pre-debut daltól eltekintve nem tudtam volna róluk többet írni, de úgy néz ki, annál frissebb infó, tartalom jelenleg nincs is. Szerintem amúgy akkor fognak debütálni, amikor lecseng a BP szerződése körüli felkapottság. Ez most elég tág egy időintervallum, de ezt látom reálisnak.

2023. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ez a Born Pink tour-juk és az augusztus 26-án ér véget, a szerződésük pedig augusztus 8-án jár le. Szerintem meghosszabbították, de ez csak tipp.
2023. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. A BABYMONSTER-t illetően ősszel fognak debütálni.
2023. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!