Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vekony (50kg alatti) nők...

Vekony (50kg alatti) nők milyen kellemetlenseg ért benneteket az alkatotok miatt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 06:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Feleségem 50 kg alatti éa a legnagyobb kellemetlenség ami éri, hogy ahogy hízik a társadalom, egyre nehezebb ruhát kapnia, volt idő amikor az S méretek jók voltak neki, ma már jellemzően csak az XXS.
2023. jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
nekem kifejezettem tetszik, hogy sovány vagyok.
2023. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Állandó beszólogatások, "piszkafa", "botsáska", meg rosszul esik a soványak iránti gyűlölethullám a kövér nők részéről a neten. Főleg hogy én nem a szép karcsú típus voltam, hanem tényleg nagyon sovány. Mondjuk a fiúknak így is bejöttem mindig.
2023. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Imádom a vékony csajokat!!!👍
2023. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Húszévesen 47 kg voltam. Készen nem tudtam ruhát venni, úgy kellett csináltatni. Ráadásul folyton piszkáltak, hogy sovány vagyok. Gyerekkoromban szegény anyámnak tették a megjegyzéseket, ő meg szégyenkezett. Arra célozgattak, hogy nem kapok rendesen enni.

N

2023. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Eddig semmi.

Az alacsonyság miatt több hátrány ér.

2023. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5.hany eves vagy most?
2023. jún. 2. 07:40
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
#7 Már nem vagyok fiatal, és 47 kiló sem😂
2023. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Semmilyen kellemetlenség nem ért. Sőt, ellenkezőleg. Mivel egyre jobban hízik el a társadalmunk, egyre jobban kitűnök belőle, hogy én képes vagyok vékony, sportos és csinos maradni. Inkább dicséreteket kapok csak. Ruhákban is mindig találok magamra valót.

Na jó, egy negatív példát tudok csak, decemberben rendeltem egy S-es méretű hosszúnadrágot, az derékban nagy lett. Gondolkodom, hogy elviszem varrónőhöz, hogy vegyen be belőle.


(32N, 159 centi 47kg)

2023. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Sokáig 157 cm 45-47 kg voltam. Sokszor csesztettek miatta, de a pasizással sosem volt gondom. Sorra olyan pasijaim voltak, akik a csillagokat is lehozták volna. Pedig nekem nem tetszett az alakom.


Most kondizással izmosabb lettem, kb. 51 kg vagyok és hiába vagyok formásabb, eskü nehezebben megy a pasizás. Csomószor olyanokat fogok ki, akik csak dugni akarnak, vagy nem becsülnek meg annyira. Lehet vissza kéne fogynom azt a pár kg-t, ha ennyit számít. 27N

2023. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!