Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Moziból hazafelé, így hogy...

Moziból hazafelé, így hogy leszavaztuk a taxizást, tényleg hideg lesz 21.15 után, és pulcsi is kevés lesz?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttünk, hogy a 20 30 percet inkább sétáljuk. Most az előbb még a nap is kisütött, az egyik barinőm mégis azt mondja, hogy steppelt vastagabb dzsekit is hoz, miután tudja, hogy én is eléggé fázós vagyok, úgy gondolja, hogy ott fogok vacogni mellette az utcán, ha csak pulcsiban leszek.

2023. jún. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, csak 17-19 fok lesz este, le fog fagyni a répád!
2023. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ahol a taxin is gondolkodni kell azok minek mennek moziba?
2023. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is elég fázós vagyok de simán elég esténként egy pulcsi, még lehet, sok is.
2023. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csajos mozizás lesz, elfogadják a moziban a szép kártyát. Szeretünk levegőn lenni, azért nem akar a többség taxizni.
2023. jún. 3. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Én is fázós vagyok.Lehülés van ,ha nagyon vastag pulcsit viszel az jó lehet.
2023. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen mértékü fázás, még a nőktők is fura. 5-10 fokig simán ellehet lenni egy poloban.
2023. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én például rövidnadrágban és spagettipántos topban voltam tegnapelőtt és nem fáztam. 24/L
2023. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!