Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha beteg vagyok, és senki nem...

Ha beteg vagyok, és senki nem kérdezi meg, hogyan érzem magam, akkor nem vagyok nekik fontos?

Figyelt kérdés
Ha valaki másnak van baja, akkor kérdezgetik hogy jobban van-e már. Igazából nekem annyit se mondtak hogy jobbulást vagy akármi. De amikor anyámnak a párja volt beteg, akkor állandóan a telefonján lógott és kérdezgette hogy hogy van, igya a teát, vegyen be gyógyszert, stb. Legjobb barátnőmet sem érdekelte. Úgy érzem hogy rohadtul mindegy mindenkinek, mi van velem, talán már el is felejtették hogy van valami bajom. Reálisan látom?

2023. jún. 3. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Mi a baj?

2023. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Tőlem a párom se szokta megkérdezni. Ma írt nekem, majd leszidott, hogy órákkal később válaszoltam. Mondom neki, egész nap a wc-n ültem kb hasmenéssel és gyomorgörccsel feküdtem. Nem a telefont néztem.

Ez volt dèlután, azóta se válaszolt.

Én már beleuntam ezekbe megmondom őszintén. El sem mondom már senkinek ha bajom van, mert úgysem érdekel senkit.


Neked milyen betegséged van most? Jobbulást!

N

2023. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Tőlem sem kérdezi meg senki. :'(


32/N

2023. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Majd idővel ha felnősz és okosodsz, megtanulod hogy működik a világ majd rájössz, hogy egyáltalán senkit nem érdekel és tényleg mindegy mindenkinek hogy vagy. De nem is fontos ez mert kit érdekel mit gondolnak vagy mondanak mások?

Olyan mindegy. A legfontosabb a saját lelki békéd azt meg nem találod meg amíg mással foglalkozol. Mástól vársz sajnalatot vagy törődést. Magadra vagy utalva a vilagban egyedül kell boldogulnod. De ha szerencséd van találsz majd valakit akit érdekelni is fog mi a helyzet veled. De erőltetni nem kell.

2023. jún. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
#4 A kit érdekel mit gondolnak mások, az annyira más téma, hogy nem is értem, hogy sikerült idekeverned. Azért ne csinálj már úgy, mintha az lenne a normális mindenki életében, hogy a kutya nem néz feléd és mindenki leszarja, ha beteg vagy. A legtöbb ember nem ilyen környezetben él, akik pedig igen, azok is lehetőségeik szerint igyekeznek kapcsolódni olyanokhoz, akikre számíthatnak. Ez a leszarok mindenkit, nagy mártír módra tűrök mindent egyedül hozzáállásod sem lelki békét nem tükröz, sem azt, hogy sikerült volna felnőnöd.
2023. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Petefészek gyulladásom van.

#2 Köszönöm!

2023. jún. 4. 07:39
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Jobbulást!


Tőlem anyum kérdezgeti napi tízszer, hogy hogy vagyok, apum maximum rámír, hogy mizu, a többieket nem érdekli. Megmondom őszintén én boldog lennék, ha senki nem kérdezgetne.


Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretnek téged :D

2023. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm :)
2023. jún. 4. 08:13
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Velem csak a párom törődik. Rá mindenben számíthatok és törődő. Szüleim és nagymamám is azok voltak, de már csak anyu él, ő pedig nagy beteg. Szóval egyetlen ember van, aki fix pont az életemben
2023. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Azért a petefészek gyulladás nem kis dolog, sajnálom, hogy nem foglalkoznak veled. Remélem hamar meggyógyulsz. 9-es voltam
2023. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!