Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kikapcsolódásod nyaralás...

Van kikapcsolódásod nyaralás helyett?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy nem mindenki szereti süttetni magát vízparton meg fürdeni se mindenki szeret. Akinek van nyáron legalább 1-2 hét szabija a nyáron és olyankor nem otthon pihen, hova megy, mi a program? Puszta kíváncsiság...
2023. jún. 10. 19:27
 1/7 A nagy Levin ***** válasza:
96%
Egy távolabbi (belföldi) várost célzunk meg, ahol van látnivaló, múzeum(ok), esetleg állatkert, ilyesmi, és ahol lehet a környéken kirándulni. Általában 6-7 napra megyünk, de az első és az utolsó nap elmegy az utazással (tömegközlekedés). Viszont nem nyáron megyünk, hanem tavasszal, vagy ősszel.
2023. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát én kezelésekre járok sérülés miatt. Fantasztikus élmény...
2023. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Barátok akik vannak családosok vagy messze laknak.

Szüleim nem élnek már.

Tesóm nincs.

Barátnőm sincs 2 éve idén 3


Ez lesz a 3. év, hogy szabin vagyok és nem megyek sehová, családi házban élek, bevásárolok minden jót piát kaját és nem csinálok sz@rt sem.

2023. jún. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Várost nézni mint 3as, valamint túrázni. Utóbbi években mindig csak belföldre.
2023. jún. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Autòszerelès, mert rossz a kocsi.

Tanulás, mert lassan vége a tanfolyamnak, amire beiratkoztam.

Utána egy kis túrázás, kirándulgatàs, haverozás.

Októberben meg megyek 4 napra külföldre, én akkorra tettem át a nyaralásom, mert a nyárròl már lekéstem ilyen ügyben. Júliusban lesz majd 8 nap szabim, de azt főleg a tanfolyam miatt vettem ki, mert mennem kellesz vezetni/munkagép/. Ki van nézve több úticél is nyárra, aztán majd meglátom mi jön össze. Nagy kastély, meg múzeum rajongó vagyok, úgyhogy egy párat mindenképp meg akarok nézni itt-ott.

2023. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Írás, mert a reglnyemen dolgozom - ez pont elég, és bármilyen vízparton aszalódásnál jobb kikapcsolódás :)


Egyébként is szívesebben nézek várost, ha már...

2023. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6- "ha már..." ?
2023. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!