Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnál a klóntesó...

Hogyan viszonyulnál a klóntesódhoz?

Figyelt kérdés

Ha volna lehetőséged klónoztatni saját magadat, hogyan viszonyulnál hozzá? Tegyük fel, hogy pontosan olyan lenne, mint Te! Kedvelnéd? Együtt élnél vele? Sokat vitatkoznál vele? Féltékeny lennél rá?


Egy baráti beszélgetéskor merült fel ez a téma, és érdekes válaszok születtek. Van, aki nagyon irányító típus, ő nem szeretné, mert akkor lenne egy másik irányító személy, aki ki tudja, kit akarna irányítani. Akik nincsenek megelégedve saját magukkal, általában nem szeretnének még egy ugyanolyat.

Te mit gondolsz? Tudom, nagyon elméleti kérdés, ne szerintem érdekes.



2023. jún. 15. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Imádnám az illetőt és természetesen együtt élnék vele. Kár, hogy a valóságban nincs erre lehetőség.
2023. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Klónozással kinezetre lenne csak ugyan olyan, a személyisége nem (mint egypetejű ikreknél).

De ha feltesszük hogy pontosan ugyan úgy is gondolkodik mint én, akkor meg nincs vita mert ugyan úgy gondoljuk. Nem hiszem hogy kene egy ilyen amúgy, eleg kellemetlen lenne ha lenne egy "árnyékom".

2023. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem voltam egyértelmű. Tegyük fel a játék kedvéért, hogy kívül-belül teljesen ugyanolyanok.
2023. jún. 15. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Jesszus, inkább bele sem merek gondolni.
2023. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Sajnálnám.
2023. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon sajnálnám szegényt.
2023. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Tekintve, hogy lenne köztünk 30 év (ha most klónoznának), hasonlóan viszonyulnék hozzá, mint a gyerekemhez.
2023. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!