Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan zenéket, amiket nők...

Olyan zenéket, amiket nők énekelnek, férfiak is szoktak hallgatni, férfiaknak is "tetszhet" ilyen zene?

Figyelt kérdés

Nekem férfiként tetszenek pl Kate Ryan francia számai, Celine Dion, Lady Gaga, Dj Bobo, vagy Adele néhány száma. Szoktam is akár énekelgetni őket. Persze nem olyan lányos hangon, hanem a saját hangomon. Szerintetek ez gáz, ha tetszenek ilyen zenék? Általában amúgy rap-et/hip-hop-ot hallgatok, tehát inkább a fiúsabb számokat. De tetszik még néhány klasszikus zene, vagy opera is.

Ilyeneket férfiak is szoktak hallgatni? Mert én nagyon ritkán tapasztalom, hogy férfiak is szoktak ilyenekez hallgatni. Vagy csak nem szívesen vállalják fel, hogy ne tűnjenek férfiatlannak?



2023. jún. 16. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak olyan zenét hallgatok amiben nő énekel, szeretem a női hangot ebben a formában.
2023. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszhet, főleg, ha a nő csinos. Ilyenkor alig bírom abbahagyni interneten a klipjeinek a nézését és hallgatását.
2023. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, kb ugyanannyi férfi is hallgatja ezeket az előadókat, mint nő. Elég megnézni a kommenteket a videóik alatt vagy a közönség összetételét a koncertjeiken.
2023. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze...


Nekem például ezek a dalok kifejezetten tetszenek:

https://www.youtube.com/watch?v=BMzHIR1_YP0

https://www.youtube.com/watch?v=5XOe1Xs6gwM

-----------------------------------------------------------------

2023. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

férfias meg nőies zene?? hol élsz? :D


nincs ilyen. mindenki azt hallgathat, amit szeret

2023. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Konyorgoom nehogymar a zenékkel is ezt csináljuk, hogy férfias meg nőies. Ilyen nem létezik az csak egy zene.

Kérdező akár Britney Spearst is hallgathatsz vagy baby metált neked tetszik? Akkor hol itt a probléma? Miért lenne egy zene gáz? Ha valaki ilyen miatt piszkal azonnal kirohogni

2023. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"nők énekelnek" (...) "Dj Bobo"



🤡🤡🤡🤡🤡🤡

2023. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Cannibal Corpse.
2023. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dj Bobo férfi előadó.Egyébként én vegyesen szoktam hallgatni zenéket.Elsősorban a dal,s nem az előadó miatt.Ismerek olyan számokat,melynek van férfi és női előadója is.

Ami pedig a klasszikus zenét és az operát illeti,azokat is szívesen hallgatom.

2023. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 veterán vas ***** válasza:
Óóóó amikor Dj Bobo abban a kis lila miniszoknyában kiénekelte a háromvonalas C-t, na akkor azt mondtam, mindig csak ilyen női előadókat akarok hallgatni. (pasi létemre)🤣
2023. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!