Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is készül a halálra fiatalon?

Más is készül a halálra fiatalon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy huszonévesen már kiválasztja a koporsót, vagy urnát, sírkövet, és pénzt tesz félre a temetésre, hogy ne a családnak kelljen ezzel foglalkozni.

2023. jún. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem érdekel, hogy milyen lesz a sírom vagy a temetésem, addigra már úgyis halott leszek, nem látom. :) Félretett pénzem pedig van amúgy is, ha hirtelen meghalnék, akkor a szüleim örökölnék a megtakarításaimat. Ők állnák úgyis a temetésem, a megörökölt pénzből pedig úgyis visszajönne az ára, sőt jóval több is.
2023. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Szerintem ez beteges.
2023. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, nem. Először egy házra gyűjtök még. Nem a koporsómra.

Bízom benne van még jó pár évem hátra. Egyébként ugyanúgy gondolom mint az első válaszoló.

28N

2023. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Az lehet, de bármi történhet az emberrel. Tavaly egy 22 éves csaj megölte magát, és a barátai gyűjtöttek pénzt egy normális temetésre, én nem akarok így járni.
2023. jún. 17. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen időszakom. Elmúlt. De minél közelebb vagy a halálhoz, annál jobban ragaszkodsz az élethez.
2023. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha családba szóbajön, mindig mondom, hogy ha idő előtt feldobnám a pacskert, és megoldható, a használható szerveimet kapja meg, akinek kell, ami marad, az meg legyen elégetve, és szórják ki valahová, mindegy, csak ne trágyadomb, budi, vagy szemetes legyen. Azontúl nem érdekel.
2023. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézve hogy milyen drága egy koporsó, arra tényleg kell pénzt félre tenni. Vagy marad az urna, az viszont nem érdekel annyira, de biztos olcsóbb.


Vannak emberek akik előre megcsináltatják a sírjukat. Minden rajta van, kivéve a végső év. Bár ezt inkább 50-en túl tudom elképzelni. Hiszen ha nem tervezel huszonévesen meghalni, akkor nem csak fizetni kell azért hogy ott legyen lefoglalt helyed, de számolni kell a természet hatásaival is. És ilyen fiatalon a többség nincs elkötezelődve egy város iránt. Ki tudja, lehet külföldön hal meg, akkor pedig ide kéne szállítani. Ami persze lehetséges, de nem lehet valami olcsó.


De ha csak preferenciáid vannak, hogy pl: ne rakjanak fehér koporsóba/csúnya urnába, az még teljesen normális.


Ha már sírok akkor nem biztos hogy szeretnék egy 100 évesnek kinéző sírkövet. Legyen szép. Ha megérem az idős kort akkor szeretném én kiválasztani. Mégis csak a nevemet adom hozzá xd


De ez még messze van

(remélhetőleg).

2023. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!