Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban kórházba kerülni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogyan tudok a leggyorsabban kórházba kerülni?

Ami nem életveszélyes de mégis bent tartanak pár napra?

Kiszáradás? Esetleg nem eszek és nem alszom? Vagy valami más?



2023. jún. 18. 06:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár sehogy. Nincs elég orvos és hely. Kivágnak 1-2 nap után
2023. jún. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szatam9a ***** válasza:
100%
A kérdés ,hogy miért akarsz kórházba kerülni. A legkönnyebb az ha fogod magad és besétálsz.
2023. jún. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha csak besétálok nem valószínű hogy bent tartanak.

Nem szeretném részletezni de sok lelki problémám volt mostanában,3 napja egyáltalán nem ettem semmit,inni is csak pár deci vizet. Alig alszom és folyamatosan fáj a fejem és a gyomrom.

2023. jún. 18. 06:46
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha lelki problémáid vannak miért nem mész szakemberhez?
2023. jún. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
#5 Szakember? Mire szakemberhez jutna az cirka fél év, és akkor se fognak kezdeni vele semmit, max lehúzzák pénzzel. Magyarországon vagyunk! imádom ezeket a menj szakemberhez trollokat..
2023. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországon vagyunk? Ezt hogy érted? Külföldön "rendes szakemberhez" jutna vagy mire lyukadsz ki? Én is évek óta tartó depresszióval mentem és sok a kókler azt én is tapasztaltam, de vannak akik nem lehúzni akarnak. Lelki problémával mégis mi a túrót kezdenek majd egy korházban? Ha be is kerül valahogy szándékosan kárt téve magába azzal nem oldódik meg semmi. De bátorítsátok csak a hülyeségre.
2023. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Kórházból is elküldik, én nem írtam hogy az a megoldás. De ez a puffogtatás már rohadt unalmas, már rég nem kezdenek semmit "lelki betegekkel"..
2023. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Kislattyogsz a konyhába, kiválasztasz egy szimpatikus kést, oszt beleb*szod az egyik ujjadba, lehetőleg nem túl mélyen, akkor ha el is találod az ideget "csak" egy ujjat vesztettél, és ráfoghatod hogy baleset volt, így valszeg nem kerülsz pszichiátriára. Bár aki ezt tényleg megcsinálja annak szerintem ott a helye, dehát az már más kérdés.
2023. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A fejed és a gyomrod azért fáj, mert nem eszel.

Kórházba meg ne akarj kerülni, nem olyan jó buli az.

2023. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Mentővel, pont ott tesz ki
2023. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!