Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz emberek között voltam...

Rossz emberek között voltam sokáig, akik bantottak, belem rugtak, annyira megutáltam az embereket, hogy a jó emberekkel sem tudok kedves lenni már. Hogyan változtassak ezen? 24N

Figyelt kérdés

Rossz helyen eltem, rossz helyre jartam iskolaba, rossz tarsasagban voltam mikozben soha nem illettem oda, de megjatszottam. Kihasznaltak, megvertek, minden tortent ami csak tortenhetett.

Ott tartok, hogy az van bennem hogy nem akarok senkivel es nem is tudok, kedves lenni mert abbol bajom lesz..ha kedves leszek kutyanak fognak nezni, ha kedves leszek kihasznalnak.

Olyan jo latni amikor van egy mosolygos kedves ember barhol, es nem is ismerem de mosolyog ram..nem tudok visszamosolyogni csak a lelkem mosolyog de a szam nem.

Hogyan valtoztassak ezen?

En legbelul egy erzekeny no vagyok, csak olyan lettem amilyennek latszodnom kellett es nem tudom kiuzni magambol


2023. jún. 20. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt az enemet szeretem amelyik kedves, es baratsagos. De az az enem ritkan jon elo. Akik kozel vannak hozzam azokkal mindig olyan vagyok, de uj ember fele nyitni, vagy egyaltalan mosolyogni nagyon nehez. Nem tudok.
2023. jún. 20. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hasonló ...
2023. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Egy olyan közegbe kellene menned, ahol megtanulhatod/megtapasztalhatod a befogadást/elfogadást. Eleinte persze nehéz mindkét félnek, de ha türelesm a másik fél, és benned is van hajlandóság a változásra, akkor sikerülhet ez. Viselkedésterpiára lehetne a megoldás.
2023. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Fordulj szakemberhez (pszichológus), mert a traumák nem olyan dolgok amiket csak úgy magadtól meg tudsz oldani. Persze ez önmagában semmit nem ér, ha nem teszel bele mindent, hogy siker legyen a vége. Valamint egy olyan társat, vagy társaságot találni ahol elfogadóak és nyitottak feléd. Sok sikert! :)
2023. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, új közösség esetén az leet a baj, hogy ha már előre attól rettegsz: "mikor használnak ki", "mikor fognak bántani", ezt valahogyan megérzik az emberek és úgy fognak viselkedni.

Másik probléma az lehet, ha például találsz közösséget, megismerkedsz sok emberrel és mondjuk van 20 ember közül két ember akik nem szimpatikusak vagy kötekedőek, rosszul viszonyulnak hozzád, elképzelhető hogy rájuk fogsz figyelni és nem a többiekre, akik jól viszonyulnak.


Szerintem is keress mielőbb pszichológust, hogy meg tudd oldani.

A lelki problémák olyanok, hogy az ember nem lát rá sajátmagára, kell szakembertől segítség.

2023. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés barát. Azt is válogasd meg. Akinek sok barátja van, annak egy sincs.
2023. jún. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!