Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyugati pályaudvarnál virágot...

Nyugati pályaudvarnál virágot áruló néni?

Figyelt kérdés
A 4-6-os villamosmegállónál van egy zebra és pont a zebra végénél ül (nyugati pályaudvar oldalán), virágcsokrot néha gyümölcsöt zöldséget árul, valaki esetleg tud róla valamit?
2023. jún. 21. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem, de vettem mar tole sütit es isteni volt.
2023. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sütit még nem láttam nála csak virágot meg zöldséget, de nagyon idős szegény. Köszönöm a választ
2023. jún. 21. 09:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem viccből írtam ki a kérdést hanem azért mert sajnálom nagyon, vettem már tőle virágot meg vettem neki enni és innivalót is, főleg ilyen melegbe ott ül, szerettem volna tudni bárki esetleg tud e róla valamit.
2023. jún. 21. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda vele beszélgetni.. szokták szeretni, különösen az idősek, és hatékonyabb mint itt kérdezősködni. (;
2023. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

A sütis néni csak sütit árult. Volt belőle ügy is, mert nem volt rá engedélye (élelmiszer!), de már meghalt.

2023. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Ő a legnagyobb fővárosi konkurenciája a Svéd asszonynak. Mindketten egyéni vállalkozók, és a virágok a legfőbb kereskedelmi termékeik. Kiemelt akciók esetén már száz forintért is vehető nála virág, de a Svéd asszony "három forintos" eladási áraival sajnos nem tud versenyezni.
2023. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem senki nem hiszi el
2023. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
10:01, az a lényeg, hogy te okos és kedves vagy. Majd veszek virágot a néninél, és elviszem neked hódolatom jeléül.
2023. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5:

Nem tudtam hogy mar elhunyt. Amikor en vettem tole piskotat akkor voltak nala mas (zomeben elelmiszer) termekek is.

Tudtam hogy nincs engedelye, de engem hidegen hagyott. A pizza kingnek van engedelye. A koszos kinai gyorsettermeknek is van. Es meg sorolhatnam:D

Arany keze volt az biztos, a lekvarja is igen finom volt.

2023. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!