Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kezd teljesen...

Mit csináljak ha kezd teljesen eluralkodni rajtam a depresszió?

Figyelt kérdés

Annyi sok csalódás ért az elmúlt időben,hogy semmihez nincs kedvem.

Egyszerűen nincs kedvem emberek közé menni.

Mindennap sírok és szomorú vagyok.

Nagyon egyedül érzem magam.

Most volt a születésnapom és konkrétan az a barátnőm akit a legjobbnak nevezek elfelejtette.

Ilyen soha nem volt még 20 év alatt mióta ismerjük egymást.

A férfiak rendszeresen elutasítanak mert híztam.

Nem vagyok ehhez hozzászokva mert pár éve nagyon vékony voltam csak aztán rohamosan elkezdtem hízni és azóta bármennyire is rossz ezt leírni de senkinek nem kellek.

Nyomorúságos életem van.

Nincsenek barátaim mert nincs kedvem kimozdulni és másokkal beszélgetni mert nincs önbizalmam.

Emiatt otthon ülök,eszek és filmezek.

Emiatt méginkább meghízok ami mégjobban belevisz ebbe a rossz körbe.

Külföldön élek és 3 év alatt leraktam egy nyelvvizsgát és irodában dolgozom már amire büszkének kellene lennem de közben tönkretettem a mentális egészségemet a sok stresszel.

Teljesen kivagyok.

Mit csináljak? Hogy jöjjek ki ebből a körből?


2023. jún. 21. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Fordulj pszichológushoz!
2023. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Tehát tisztában vagy vele, hogy depressziós vagy, ami egy pszichés betegség.

Tisztában vagy azzal is, hogy rotyon van az önbecsülésed, ami egy pszichés zavar.

Hát.... esetleg fordulj pszichével foglalkozó szakemberhez, azaz pszichológushoz, vagy pszichiáterhez.

Ennyi.

persze lehetne parasztvakítani, hogy legyen reggeli rutinod, járj el sportolni stb, de ez csak sebtapasz a nyílt törésre. Pszichés gondod van, pszichés segítség kell. Szóval irány a szaki.

2023. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy előttem írták, pszichológus vagy pszichiáter.

DE...!

Azért azt elmondanám neked, hogy a férfiak jelentős hányada a telt nőket szereti, sőt van aki a kifejezetten ducikat kedveli.

Életemben soha nem voltam sovány, a 165 cm-hez 70-74 kg voltam, mikor hogy éppen.

Emellett hatalmas sikereim voltak, nem győztem elhajtani a pasikat és nem nívótlan lúzereket, hanem olyanokat, akikért komoly vetélkedő folyt női körökben. A második házasságomban élek, ebből van gyerekem - az első házasságom nagyon korai volt és meggondolatlan, valójában csak egy menekülés otthonról - de mindenki akivel komolyabb kapcsolatba kerültem el akart venni.

Szóval, ha rád tojnak a pasik, akkor nem a kilóiddal van a baj, hanem mert ha magadat nem tudod elfogadni és szeretni és emiatt még egy savanyú uborka is vagy, akkor nem várhatod el, hogy más elfogadjon, vagy csak felfigyeljen rád.

2023. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!