Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek, hogy esne?

Nektek, hogy esne?

Figyelt kérdés

Nektek, hogy esne vagy mit szólnátok hozzá, ha egy lány barátotok szorosan átölelne és azt mondaná nagyon hiányoztál??

Elsősorban férfiak véleményére vagyok kíváncsi


2023. jún. 21. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék. Eddig úgy tudtam, nincsenek barátaim. 42/f
2023. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Mármintha lenne 😃
2023. jún. 21. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, hogy hiányoztam neki és megköszönném.

Eskü nem értem a kérdést.

2023. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Csak azért kérdezem, mert vannak olyanok akik nem szeretik az érintést vagy az ölelést. És lehet nekik már ez túlzás egy barátságon belül, férfi/nő között.
2023. jún. 21. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, nálam pl. belefér a keretbe egy baráti ölelés.

F

2023. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom tudnak a szájukkal jelezni, hogy "ne haragudj, én nem szeretem az ilyen közvetlen viselkedést, ölgetést, szorongok tőle és feszélyez. Meg tudnánk azt csinálni, hogy ha neked erre van szükséged, akkor keresel olyan embert a környezetedben, akinek ez oké?" Teljesn a valósagot mutató asszertív válasz. Csak ugye nem magyar. Mint egy idegen nyelv. Mi ugye a tojáshéjakon szeretünk lépkedni és nyelni, mindent benttartani.
2023. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember függő. A legjobb barátunkkal elég szoros a kapcsolatunk, tőle jól esne. De voltak olyan barátaim akivel elég felszínes volt a kapcsolatunk, inkább a közös szórakozás tartott minket össze. Tőlük elég fura lett volna egy ilyen szentimentális megnyilvánulás. De #6-nak van igaza, ezt kommunikációval lehet (és kell is!!!) tisztázni, hogy az illető vevő-e rá.
2023. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*legjobb barátommal
2023. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes helyzet lenne, mert úgy tudom, hogy nincs olyan személy, aki engem csipázna, vagy barátom lenne.
2023. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!