Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz a sorsa annak az 5...

Mi lesz a sorsa annak az 5 embernek, akik a Titanic roncsánál rekedtek a Titan nevű tengeralattjárón?

Figyelt kérdés

Ma fogy el nekik az oxigén. Szerintem kizárt hogy túlélik.

Azért elgondolkodtató, hogy mai fejlett világban nem tudják őket megtalálni.

Az emberiség a Marsra szeretne eljutni, de még egy ócskavas hajó roncsait sem tudják rendesen megnézni.

A Holdra a múltkor egy japán űrszonda palacsintává zúzódott leszállás közben.

Szerintem nem kell siettetni és erőltetni mindezt, mert van még mit fejlődni, csalódtam...



2023. jún. 21. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Ez is egy jó cikk. Sietős a gazdagoknak a halálba menni.


[link]

2023. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

De csak így lehet fejlődni.

Ezek alapján autóval sem szabadna közlekedni, mert naponta több ezer ember hal meg a világon közúti balesetben.

Pedig több mint 100 éve használunk autókat.

2023. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Elnézést kérünk a csalódásért.

A világ hiába fejlett, ha technikai vagy fizikai akadálya van a kommunikációnak. A világ attól megy előre, hogy mindig próbálkozni kell és tanulni az addigi hibázásokból. Ettől lesz jobb/gyorsabb/biztonságosabb stb. minden, amihez először kudarcok is kellenek.

5 most meghal, hogy a konstrukciós, kommunikációs vagy egyéb hibákból tanulva a következő 5-nek jobb esélyei legyenek. A repülésbiztonságnál is kellett 9/11 ahhoz, hogy kritikus elemei az üzemeltetésnek felül legyenek bírálva és javítva.

2023. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nem stimmel azon a helyen valami...
2023. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
A világnak nem kell előre mennie. Amíg az emberek nem tudnak a Földön se viselkedni, ne vágyjanak a mélységbe, a Holdra és a Marsra, ne akarják istent játszani. Mert nem jön ki a matek. Mint ahogy a mellékelt ábra mutatja.
2023. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam.

Holnap csütörtök délig van még nekik oxigén.

2023. jún. 21. 17:29
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Lassan kiszállnak a tengeralattjáróból, hogy kipótolják a nevét az "IC" felfestésével.
2023. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Megtalálták őket...


"A kutatásban részt vevő szakértők szerint az eltűnt Titan tengeralattjáró leszállóvázának és hátsó burkolatának felfedezése arra utal, hogy a hajó katasztrofális robbanást szenvedhetett, amely mind az öt ember életét követelte a fedélzeten."

2023. jún. 22. 21:10
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Így jártak. Csak a fiút sajnálom, hogy a hülye apja belerángatta egy ilyen ócska tartályba. Amikor láttam, azt hittem, hogy vicc, úgy nézett ki, mintha a barkácsboltból tákolták volna össze a kerti medencéhez. Gondolom ez olcsóbb megoldás volt, mint felhívni a Cameront és megkérdezni, hogy ő annak idején a film készítésekor melyik tengeralattjáróval merült le 33-szor, mert az biztos, hogy nem gagyi volt.
2023. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy milliszekudnum alatt összeroppant mint a sörösdoboz, nem éreztek semmit.
2023. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!