Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fürdéshez szappant vagy...

Fürdéshez szappant vagy tusfürdőt használtok?

Figyelt kérdés

Miért azt?

Milyet használtok?


2023. jún. 23. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Tusfürdő
Szappan
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
germán féleség vagyok , én nem fürdök
2023. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Tusfürdőt. A szappan jobban szárít, pluszban nem szeretem amilyen réteget hagy a kádon.
2023. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Tusfürdőt használok én is.

A szappan, illetve a Baba tusfürdők nagyon szárítják a bőröm. Márkák közt váltogatni szoktam, régen pl. Adidas volt nagy kedvenc és a Dove, de a mostani árak mellett egyre kevesebbet választom ezeket, helyettük Auchan és DM saját márkásakat veszek.

2023. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Én ismertem valakit, akinek nem volt tusfürdője és Domestos-al fürdött le.

Nem vicc, de azért ér röhögni!


Gondolom csukott szemmel csinálta, de lehet hogy azbesztből volt a melák.

2023. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Vegyesen, edzés, úszás után, utazáskor, mindig tusfürdőt használok, azt egyszerűbb. Otthon meg mindkettőt.
2023. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
mindkettőt szoktam. A szappan a legjobb a szennyeződések eltávolítására, tusfürdővel meg frissítem magam, szeretem az illatát. Ha csak azt használnék akkor sajnos nem érezném magam tisztának, illetve tudom, hogy bizonyos helyeken azzal ugyanúgy büdös maradnék...
2023. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Baba fürdetővel fürdök. Ezt bírja az ekcémás bőröm. Van olyan tusfürdő amitől brutális kiütéseim lesznek, szóval inkább kerülöm mindet, és maradok a mindenmentes fürdetőnél.
2023. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Natúrszappant használok, a bőrömnek és a környezetnek is jobb így. Kevésbé viszketek tőle, nem hagy olyan lemoshatatlan nyálkaréteget, mint a tusfürdők, szuper kiadós, és töredékannyit sem kell cipekednem, mint amikor még kétliteres habfürdőket használtam tusfürdő gyanánt (mert elegem lett a pillanatok alatt kiürülő háromdecis flakonokból).
2023. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
aki lepontozott az jót érzett?
2023. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szolovjov ***** válasza:
100%
Kritikus helyeket (ami nagyon kandesz) átmosom szappannal is. Meg használok tusfürdőt is.
márc. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!