Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság már nem kell attól...

Manapság már nem kell attól félni, hogy bolondok házába zárják be az embert?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 06:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt sem zárják be, akiknek ott lenne a helye, a családokra terhelték a problémát a rendszer átalakításával.
2023. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
49%

Hogyne kéne?

Öngyilkosságra utaló mondatokat mondasz, akkor rád hívhatják a mentőket, és a beszámolók alapján a mentő azonnal a zárt osztályra fog vinni, ami olyan mint a bolondok háza. Se telefon, se tv, se internet. Napi 3 kaja, sok sok gyógyszer, és ha nem bírsz viselkedni kikötnek, és leszedálnak.

Nem viccelek. Több ismerősöm is volt már a zárton pont úgy, ahogy leírtam. Öngyilkossággal fenyegetőzött. Voltam bent látogatáson is, és volt ott olyan fiatal, 20 éves fiú, akit azért hoztak be, mert egy tégla fejen csapta a munkahelyén, és a kollégái szerint így akart öngyilkos lenni. A fiú mondta, hogy baleset volt, meg nem kapott munkavédelmi sisakot, stb. De kísérték is be a szobába, onnan meg a zártra, ahonnan nem lehetett kijönni. Na, az valódi börtön.

Amúgy aki alkohol vagy gyógyszerfüggő azokat szintén oda zárják. Amikor én voltam is látogatni akkor is volt ott több gyógyszerfüggő is, meg két alkoholista is.

2023. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem bolondok házába, hanem a parlamentbe ülnek be milliós fizetésért.
2023. jún. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet egy könnyen zárt osztályra kerülni.

Van egy orvos ismerősöm, rendszeresen mennek a sürgősségire hozzá túladagolósok vagy egyéb szuicid hajlamúak. Nyilván önveszélyesek és egyből kéne pszichiátriára tenni őket, de sajnos ha annyit mondanak hogy "megbántam és többet nem fordul elő" akkor nem tudják zárt osztályra adni mert jogilag nem tehetik meg. Olyan is volt, hogy valakit kötéllel a nyakán kellett hazaengedniük mert kimondta a fenti varázs mondatot.

2023. jún. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!