Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik es hogy logatnak fel...

Kik es hogy logatnak fel nagyon magas fakra gyanusan ronda folyadekkal teli PET palackokat valami zsinoron varosokban?

Figyelt kérdés

Husz eve latom Budapesten, szinte megszoktam. Mi ez, honnan indult, ismertek-e barkit, aki ezt csinalja. Eleg nagy kerdes nekem.

Vajon honnan indult, kik csinaljak, miert, es mi az a folyadek?



2023. jún. 25. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Maadáritató lehet
2023. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Cigányok
2023. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oke, tehat tovabbra is rejtely. Valami varosi gerillaskodas, talan alpinista, sziklamaszo gyerekek. Teljesen oncelu.
2023. jún. 25. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire megdrágult a bakancs látod.
2023. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem valami rovarcsapda lehet?


Pl google ilyet dobott fel

[link]

2023. jún. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Szerintem azok madáretetők voltak csak beleesett az eső és belerohadt a cucc.
2023. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. Masfel literes palackok egeszben lognak eletveszelyes magassagban. Etetok vannak, ez valami alpinista mutatvany. Egy idoben Obudan pl nagyon sokat lattam.
2023. jún. 26. 12:10
 8/9 A kérdező kommentje:
5-os, koszi. Nem mernek eskudni ra, de ez lenne amugy az egyetlen ertheto magyarazat. Amugy megsem hiszem, olyan magasan voltak, vannak. De ez volna az egyetlen magyarazat, ha nem poen az egesz.
2023. jún. 26. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, ez az en kerdesem, regi fiokrol.

Annyi van, hogy szaz szazalek, hogy nincs funkcioja. Most lattam ugyanezt egymassal osszekotozott tornacipokkel. Bel-budai forgalmas utcan farol logatva.

Igen, kb 20 eve mar, nemcsak palackok, cipok voltak igy parban egy zsinorrol ketfelol logatva. Nem ablakbol dobjak es sose lattam, amikor elkovettek.

nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!