Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Millennial és a Gen Z az új...

A Millennial és a Gen Z az új elveszett generációk?

Figyelt kérdés

A két generációnak nincsenek életcéljaik, az infláció és a lakás árak az egekben vannak.


Akinek átlagos munkahelye van, annak esélytelen hogy saját lakása legyen, mivel albérletre és élelemre elmegy a fizetésük 80%-a. Ha valaki felvesz egy lakáshitelt, könnyen az utcára kerülhet ha valamilyen okból egy ideig nem tudja rendezni a tartozását a bank felé.


Szerintetek valóban “elveszett” generációk lettek a fent említett 2 generáció?



2023. jún. 25. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem leírni hogy a két generáció a legmagányosabb generáció a 21. században.


Manapság nagyon nehéz barátkozni a szociális média miatt.

2023. jún. 25. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Nekem Z generációsként vannak céljaim és teszek is értük, szóval ne általánosíts.

Az ingatlanpiac valóbab romokban van, de ez (mármint a lakhatás általában) csak egy része az életnek.

24/N

2023. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Aki nem akar itthon idegileg kikészülni és rabszolga lenni az lelép külföldre generációtól függetlenül.
2023. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

“Nekem Z generációsként vannak céljaim és teszek is értük, szóval ne általánosíts.”


Mint ahogy leírtam a kérdésben, azokra értem akiknek átlagos munkahelyük van, ergó hónapról hónapra élnek.


Nyilván azoknak nehezebb akiknek a szüleik nem tesznek a seggük alá ingatlant, autót, pénzt, családi vállalkozást stb…

2023. jún. 25. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Köszönjük az általánosítást.


Az, hogy vannak az életünkben nehézségek és problémák, mint ahogy minden generációnak megvoltak a saját nehézségei és problémái, nem jelenti azt, hogy elveszettek vagy reménytelenek lennénk.


A nagy kérdés az, hogy miért vannak még emberek, akiknek onnantól kezdődik az időszámítás, hogy van ingatlan a nevén? Nem ezen kellene tipródni, mert így tényleg elmegy mellettetek az élet.


/egy 96-os/

2023. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnálom őket. Nekik kellene rendbetenni azt a világot amit a felmenőik tönkretettek.

És, mivel ez reménytelennek tűnő vállalkozás, marad a kilátástalanság.

2023. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!