Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekktek bejön ez nő,Sydney...

Nekktek bejön ez nő,Sydney van den Bosch, mint nő, mint bármilyen értelemben véve?

Figyelt kérdés

Rengeteg nyalakodós komment van az oldalán és a youtube videók között is.

Szinte egyesek bálványként kezdenek tekinteni rá.Csöpögnek, jó hogy el nem cseppennek tőle a nők. Én ismerem személyesen és jobban mint az átlag.A nagyképűségtől sz@rni sem tudna.Amikor fel akartam venni a kapcsolatot vele és a szponzorával üzleti ügyben, arra nem méltattak hogy visszaválaszoljanak. Ez a mostanában felkapott celeb pics@, főleg Hollandiából mit keres itt egyáltalán?? Ott sokkal jobb az életszínvonal mint itt.Minek boldogítja itt az embereket és osztja az észt a közösségi portálokon. Nem elég hogy már Magyar ember alig látni Magyarországon, most már tömeges számban a Magyar kereskedelmi tévé csatornákba és a királyi tévébe is számtalan külhoni,vagy ide született külföldi kuffer fúrja be magát.Miért nem mennek ezek haza a saját szülőhelyükre és ott szórakoztatják el magukat ezek az emberek??

Egyáltalán minek ide ennyi szedett-vedett külföldi ember?

Mit keresnek ezek ebben a lepattant országban, van itt valami szuper jó dolog amiről még nem tudok?



2023. jún. 28. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%

#8:

Na, ékes példája a tipikus magyarnak, beugatsz a helyesírásra, mert nem bírod ki. Nyomorult.

2023. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
Sztem kifejezetten ronda férfias arca van azon kívül egy egyszerű pixa
2023. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

de mit akarsz egy táblaforgatótól,nézzétek meg ezt a képet is róla

rosszabb napokon,

amsterdami vasúti pályafenntartó is lehetne,de akár Archeon park éjszakai réme is bátran és büszkén.

[link]

2023. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18%
Te 13-as versenyző, most hogy mondod ilyet tömegesen látni Kalocsán is.Ennél még ott sokkal nagyobb cuppantóst küldve a rács mögül.90-esben voltam ott gépparkot konfigurálni.Nem mondom félve mentem végig 3 börtönőrrel és egy bűnügyi technikussal még így is, hogy le ne tépjék Vilmost.Uhh micsoda félelmetes bestiák voltak ott.Lenne itt leszkapsz ha egyszer szabad kimenőt kaphatnának azok a boszorkányok,huubazddmeg veszedelmes lenne 🤣😂😂🤣🤣😁
2023. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!