Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell mindig zaklatni...

Miért kell mindig zaklatni azzal, hogy miért nincs még barátnőm?

Figyelt kérdés

Én mindjárt 21 éves leszek, és apám hát nem mondja ki, de tudom, hogy mire gondol. Mondja, tudod mi hiányzik neked? Csak kérdezte, de tudom, hogy arra gondolt, hogy a szex, és azt is kérdezte, hogy kipróbálhatsz más dolgokat is, erre a örömlányra gondolt fix. Egyszerűen elcseszte a kedvemet vele, nem mondta ki, azzal viccelődött, hogy én mondtam, én gondolom így, de egyszerűen felcsesz. Nem volt még barátnőm, beszédhibám is van, azzal is foglalkozok. Mondtam neki, hogy elvégzem a szakgimnáziumba a jövőévet még, majd ha minden jó, megyek egyetemre, és majd ismerkedhetek, mert rá leszek kényszerítve így is, úgy is. Nővérem is néha felhozza, ő is idegeimre megy, neki se nincs senkije még, (csak szexelt egy sráccal és kész), és 23 éves, meg azt mondja, hogy miért nem írok rá lányokra? Nem szeretek idegen lányokra csak úgy írni, azt a cold approach-ot én nem szeretem. Majd lesz barátnőm, miért nem tudják felfogni? Anyám azért mellettem áll, hogy nekem még korai, meg első a karrier, szóval ennyi örömöm még van.


Tudom, hogy jót akarnak, de ezzel csak elveszik a kedvemet az egésztől.


Apám mondta, hogy hasonlítok egy film főszereplőjére, a neve az, hogy "Barátnőt felveszünk", mondta, hogy jó lenne ha hozzám is elmenne. Viszonylag jó napom volt, de ezzel elcseszte.


2023. júl. 1. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy van es rázd le
2023. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint a múltkori kérdés óta nem rendeződött a helyzet. Engedd el a füled mellett!
2023. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ami nem szexel 14-17 éves kora között fiukent az később selejtes lesz. Apad csak segíteni akar hogy ne legyél majd 30 éves incel szűz.
2023. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
És miért nincs még barátnőd?
2023. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kedves papa gondolom le van maradva egy kissé a modern kortól és rendes karrierje sincs.

Bőven rá érsz még csajozni, ha majd tényleg akarsz és tényleg érdekel is valaki, akit megismertél. Semmit nem kell siettetni, nem azt az időt éljük már, hogy a huszas évek elején házasodunk és jöhet a gyerek. Meg persze nem mindenki szexel csakúgy kedvtelésből, ami ugyanúgy normális, mint aki szereti kiélni magát. Tényleg ne foglalkozz apáddal, mert marhaság, amiket magyaráz neked.

Egyébként meg nekem nőként nincs kiábrándítóbb egy pasiban annál, aki a szüzesség témára, meg a szexre van ráfixálódva állandóan, az ilyeneknek nincs is egyéb életük és felmutatni valójuk, azért vergődnek ezen, prosztó egy tulajdonság.

2023. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4


Nincs olyan baráti köröm ahol a srácoknak nagyon lenne lánybarátjuk, meg hát a beszédhibám alatt selypítést értem, de ez már olyan, hogy velem született volt. Meg hát picit csendesebb fajta is vagyok, nem az lököm a sódert. Ha kell szerintem el tudnák beszélni lánnyal, régebben félősebb voltam, de talán most kicsit enyhült. Talán.

2023. júl. 1. 17:19
 7/11 A kérdező kommentje:

#5


Nagyon szépen köszönöm a tanácsod, véleményedet.


Mindenkinek köszönöm eddigi véleményét!

2023. júl. 1. 17:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd nekik hogy meleg vagy,bepánikolnak,aztán azután már a sima ‘egyelőre nem kell barátnő’ nem üti meg a mércéjüket :D
2023. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

*8


Mondták, hogy ha meleg is lennék, nyugodtan elmondhatnám.

2023. júl. 1. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert egy begyöpösödött gondolkodású, nem túl intelligens ember
2023. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!