Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagy kommunikációs hiba ha...

Az nagy kommunikációs hiba ha valakitől valami olyant kérdezek amit 1-2 hete megkérdeztem már?

Figyelt kérdés
Jogosan zavarja a másikat?
2023. júl. 2. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jó a memóriája, topon van dolgokon, annál probléma.
2023. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem sajnos rendszeresen előfordul, annyi mindenr csinálok hogy képtelenség mindent is megjegyezni.

Probléma sosem volt belőle, ha valaki mondta hogy ezr kérdeztem/beszéltünk róla akkor bocsánatot kérek és elütöm valami poénnal.

2023. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Általában nem. Az emberek a mindennapi bájcsevej során az esetek nagy részében abszolút nem figyelnek a másikra, a feltett kérdésekre vagy elhangzott információkra már percekkel később sem emlékeznek, nem hogy 1-2 hét múlva.
2023. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy milyen jellegű információ. Ha fontos dolog akkor baj. Ezen felül attól is függ hogy ez milyen gyakran fordul elő. Ha csak bájcsevegés akkor tényleg mindegy.
2023. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz olyan dolgot, ami ennyire nem érdekel és kész.
2023. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miről van szó.De ha ugyanazt megkérded, és jó a memóriám akkor engem zavarna hogy felteszel egy kérdést nyilván azért mert érdeklödsz irántam majd nem emlékszel rá, és újra megkérded ugyanazt.
2023. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a memótiám, de engem nem zavar, ha nem 2 percenként kérdezed tőlem ugyanazt.
2023. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!