Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindegy 5. magyar dohányzik....

Mindegy 5. magyar dohányzik. Miért?

Figyelt kérdés
Mi értelme van?
2023. júl. 2. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Élni mi értelme van?
2023. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Mert minden 5. magyar szeret dohányozni.
2023. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Dohányosként azt mondom, hogy természetesen nincs értelme. Mi értelme van sok pénzt adni arra, hogy az ember pusztítsa saját magát, ártson a környezetében élőknek stb.?


Biológiailag megvan az értelme: a nikotin gyors örömforrás, a leszokási kísérletekkor pedig én személy szerint (!) veszteséget éreztem, nem azt, hogy megszabadultam valamitől, ami káros és drága (természetesen sokan le tudnak szokni, az én példám nem mérvadó). A saját magam válasza az, hogy függő vagyok, és bizonyára gyenge stb. Egy nem függő számára persze ez ostobaság, értelmetlen válasz.


Ha általánosságot kell mondani: gondolom, sokan vagyunk, akiknek kell valami gyors örömforrás. Tudom, ez sem egy racionális válasz.

2023. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Támogatják a Fidesz nemzeti dohánybolt mozgalmát.
2023. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Mert így könnyebb elnyomni a rossz testszagot.
2023. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Hát, nem minden ötödik, direkt számoltam az utcán, és az ötödik egy kislány volt. 😂 Aztán jött két öreg, akik nem néztek ki dohányosnak. Aztán meguntam, és rágyújtottam. 😂
2023. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

#1

Ha már egészségesen születtél, legalább azzal tegyél jót magadnak hogy oda figyelsz magadra, bicajozzál, motorozzál, fussál, járjad a hegyeket.

Beszélhetünk az érszűkületről, amputációkról, tüdő betegségről, ezekhez a cigi járul hozzá nem a tevékeny életmód.


Kamasz koromban szívtam el kettő szálat, az első volt a próba, köhögtem attól a szartól, a másodikból letudtam tüdőzni valamennyit, 1 percre elnyomott, és ennyi volt a hatása, soha nem fogott meg, nem is éreztem késztetést hogy cigizzek így 31 évesen se.

Tudom a sör se jó mértéktelenül, de heti 3-4 sör az nem a világ.

2023. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

7. válaszoló

"...és ennyi volt a hatása, soha nem fogott meg, nem is éreztem késztetést hogy cigizzek így 31 évesen se."


No, hát talán ez a lényeg. Én SAJNOS megszerettem a cigit már kamaszkoromban, nagyon hamar azon kaptam magam, hogy már függő vagyok, kell a cigi.


Tehát Kedves Kérdező! Van, akinek nincs élvezet a cigiben, van, aki könnyen rászokik és rajta marad és nem tud leszokni, és van, aki talán nem is akar.

2023. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenki saját döntése. Én utálom a cigit és sose fogom megérteni, mit lehet szeretni benne, de más meg lehet az én szokásaimat nem érti. Nem vagyunk egyformák.
2023. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyszer véletlenül rászokik az ember,onnantól a szervezet diktálja,mikor kell rágyújtani,amikor is jó érzés elszívni egy cigarettát.

Amúgy ilyen alapon sokmindennek nincs értelme,mégis csinálja az ember.Alkohol,édességzabálás,kóla,emergiaital,kávé,és lehetne sorolni.

Autót tartani is minek,szépen öltözködni is minek,elmenni nyaralni minek...

TV,telefon,számítógép minek...

Tulajdonképpen egy dolognak van értelme:otthon ülni egy sámlin egy üres szobában és számolni a legyeket.Merthogy minden másnak mi értelme lenne.

2023. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!