Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » DM és Rossmann drogériákba...

DM és Rossmann drogériákba szoktatok járni vásárolni?

Figyelt kérdés

Melyiket preferáljátok jobban?

Illetve miket szoktatok ott megvenni?



2023. júl. 3. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Rossmannba járok, az esik útba. Néha DM, néha Müller.

Higiénia termékek, tusfürdő, hajápolás, fogkrém, tisztítószerek, takarítószerek.

2023. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindegy, de általában DM, mert az van közel. Ilyen helyen én max dezodort vagy tusfürdőt veszek, mást én nem nagyon szoktam.
2023. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

DM-et jobban szeretem, plusz nekem az esik útba.

Pelenka, takarítószerek, tisztálkodási szerek, naptej. Néha egy-két smink termék.

2023. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
DM-et jobban szeretem a választék miatt, és a sajátmárkás termékeit is jobban szeretem, mint a Rossmannost. Sok mindent veszek ott: arclemosót (a többi arcápolót máshol), papíráru (pl. zsepi, papírtörlő), tusfürdő, folyékony szappan, néha macskakaja, gumikesztyű, fogkefe, illetve ezeket, ha akciósak: mosószer, öblítő, mosogatószer, női higiéniai termékek.
2023. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

DM, és ezzel egyedül vagyok a családban, mert ők a Rossmann-t kedvelik inkább.

Sosem csalódtam még a saját márkás termékeikben, kifejezetten tetszik a hűségpontos rendszerük, az ECO táskáik, a bolt elrendezése is. Külön nagy kedvenc a joghurtos-gyümölcsös szőlőcukruk, a tusfürdőik.

Illetve eddig csakis jó kisugárzású, mosolygós, segítőkész eladókkal találkoztam ott.

Tusfürdők, deo-k, szőlőcukor, egy bizonyos sampon, női higiénia termékek, arclemosó, naptej, néha orrspray.

2023. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem, de a Rossmant jobban preferálom mostanában. Sokkal több kedvezményes kuponjuk van, így a tisztítószereket, tisztálkodási szereket itt szoktam megvenni egyszerre nagyobb mennyiségben.
2023. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem jellemző.
2023. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szintén Rossman, a kedvezmények miatt is meg azért is mert az esik jobban útban
2023. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mindkettőbe szoktam járni, és rengeteg dolgot szoktam venni.

Különböző arcápolási termékek, sminkek, tusfürdő, hajápolási dolgok, körömlakk, fogakra való cuccok (fogszabályzóm van, így az átlagnál többet kell ezzel foglalkoznom), lábápoló termékek, kézkrémek, női dolgok, és még sorolhatnám, tehát szinte mindent. Kivéve a gyerekeknek és háziállatoknak való dolgokat és a tisztítószereket.

Általában célirányosan megyek vásárolni (mikor melyikbe), de néha csak úgy bemegyek, aztán amit meglátok és megtetszik, azt megveszem.

2023. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen Rossmannos voltam, de most már alig járok Rossmannba. Rájöttem, hogy a DM kínálata jobb (vagyis inkább azt mondanám, hogy számomra megfelelőbb, mert nyilván kinek mi), illetve könnyebben útba esik.


Igazából a kávéfiltertől kezdve a kutyaropiig szoktam mindent venni a DM-ben. Legutóbb pl. vettem pár Revoxos (arc)szérumot és néhány Geek&Gorgeous terméket. De akkor a Balea termékeit is szeretem, pl. a száraz samponjukat, arclemosót, akkor az ureás kéz és lábkrém, illetve az ureás testápolójuk az verhetetlen. De akkor a sajátmárkás szájvíz, fogkrém, meg az ilyenek is tök jó árban vannak, olcsóbbak mint máshol. Akkor emellett a DM saját márkás női intim higiénia termékeit is szeretem. Sminkek közül pedig... hát esetleg Catrice, Essence, esetleg Trend it up. Tudom, a felsoroltak közül van ami nem DM sajátmárkás, viszont na, én általában ha DM-be járok, sokszor ilyesmiket veszek. Ettől függetlenül van ami miatt elmegyek a Rossmannba, pl. a Rival loves me, Lovely, Revolution sminkmárkákért elmegyek. Általában ha valamit szeretnék, akkor mindig megnézem a DM webshopján hogy van-e (mert az közelebb is van hozzám), és ha nincs, akkor megnézem hogy a Rossmannban van-e.


De általánosságban véve a DM sajátmárkás termékei jobban bejönnek. Meg pl. szeretem a Revox és a Geek&Gorgeous márkát, illetve a DM-ben megtalálható olyan márka, mint pl. a Pompom, Elyn's lab, és ha jól tudom ezek nincsenek a Rossmannban. De ez megint az, hogy a DM kínálata számomra megfelelőbb mint a Rossmanné, de kinek mi.

2023. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!