Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Snapchatről?

Mi a véleményed a Snapchatről?

Figyelt kérdés

Az alkalmazást átlagban 11-30 év közöttiek használják. Ha megkéne saccolnom, az átlagéletkor lányoknál 14-15, fiúknál 17-18.

Mivel a Snapchat a térkép miatt tudja mutatni másoknak is hol vagy, ezáltal szerintem baromi veszélyes. Másik az, hogy anonimként is használható, ami nem feltétlen baj, de előbbiek fényében eléggé.

Streakek (ezek olyan képek, amelyet megnyit az, aki megkapta és max egyszer tudja újranézni és eltűnik) lehet biztonságos is, de mivel ezt arra használják ki, hogy sokan intimebb képet küldenek, és gyakran ezek a 13-14 évesen küldenek olyant, hát... Rossz felé halad a generáció...



2023. júl. 3. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Snapchat egy jó alkalmazás.
Snapchat egy rossz alkalmazás, korlátozni kéne a használatát/funckióit
Bekéne tiltani a Snapchatet
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Inkább viber.
2023. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

A streak nem ezt jelenti. A streak az, amikor minden nap küldesz (minimum) egy képet a másiknak és ő is neked, és megjelenik egy szám a másik profilja mellett, hogy hány napja tartjátok a streaket.

Amit leírtál, hogy csak egyszer lehet megnézni a képet, az az ÖSSZES snapes képre igaz (kivéve a chatben elmentettekre). De ez a funkció már a többi social media platformon is jelen van, pl. instagramon is lehet ilyet, sőt már facebook messengeren is van eltűnő mód, ahol rejtett beszélgetéseket folytathatsz.

Egyébként pedig ezzel a kérdéssel nagyon le vagy maradva, a snapchat kb. 10 évvel ezelőtt volt a legfelkapottabb, már évek óta lemarad a többi szoc. media app mögött.

“lehet biztonságos is, de mive ezt arra használják…” - mint ahogy MINDEN felületet lehet biztonságosan és veszélyesen használni.

2023. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kitalálom, a fideszre szavaztál
2023. júl. 3. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
? Tessék ? Itt mire gondolt a költő?
2023. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2023. július 1. 22:18

Előzmény:

A kérdésed: Mi a véleményed a Snapchatről?


Az üzenet:

Nagyon gáz vagy tesóm, a Snapchatet régen is használták ilyen célból hergelés helyett akaszd fel magad vagy ugorj le magasról

2023. júl. 3. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Ja, értem. Ezt nem tudom, ki írta, de ne velem azonosítsd (2-es voltam).

Az mondjuk érdekelne így pszichológiailag, hogy egy snapchatről szóló kérdés hogy tud úgy felhergelni valakit, hogy öngyilkosságra buzdítsa a kérdezőt 😅

2023. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden közösségi oldalról el lehet mondani, hogy veszélyt jelent a tizenévesekre nézve. Rengetegszer olvasok arról újra meg újra, milyen tiktok trend miatt haltak meg emberek, mégis az egyik legnépszerűbb app. És mindent lehet anonimként használni. Instát, tiktokot főleg, de facebookon is millió kamu profil van

Egyébként a személyes véleményem, hogy ez csak felesleges időpazarlás számomra, legyen akármilyen jó alkalmazás. A tiktokkal is így vagyok

2023. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!