Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az állatorvosok 150-180 ezer forintot elkérnek egy CT vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy a műtét is százezrekbe kerülne, de addig el sem jutottunk még. Embereknek is joguk van az egészségügyi ellátáshoz, akkor az állatoknak miért nem?

2023. júl. 6. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden kva drága manapság. Ennyit tudok erre mondani.
2023. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mert állatot tartani nem muszáj és nincs állat tb?
2023. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Drága, de a (felelős) állattartás amúgy sem egy olcsó buli és ezt mindenkinek realizálni kéne még mielőtt állatot akar tartani.
2023. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nem akartam állatot tartani, hanem egy felelőtlen embertől kellett megmenteni ezt a kisállatot, nem úgy volt, hogy kiválasztottam, mert akartam, és most meg itt sírok, hogy minden nyűgével bajával, költségével már nem kell. Egy az, hogy így is minden tőlem telhetőt megadok neki, rengeteg orvoshoz vittem mert ez természetes, de nekem ne mondja senki, hogy úgy kell nekem, mert elvettem őt egy ideggyenge felelőtlen érzéketlen embertől.
2023. júl. 6. 11:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kötöttél rá biztosítást?
2023. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Instant karma
2023. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
#6 ez mitől lenne karma? Segített egy állaton. Jól tette, de ha nem bírod a költségeit, kérdező, akkor keress neki gazdit.
2023. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem a jó szándékkal megmentés az egyetlen kulcs, hanem a szenvedések kinyújtása és a saját szenvedés is markáns része a mintázatnak.
2023. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a bádogos jött és 1 órás munkáért elkért 80 000 ft-ot. Én meg boldogan kifizettem, mert előtte 17 bádogost hívtam fel és senki sem vállalta.
2023. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Joguk van hozzá, épp azzal a joggal élsz, mikor kifizeted nekik a vizsgálatot.


Nincs ingyen, egyszerűen mert állat, nem termelt és nem is fog termelni profitot, miért is lenne tb-je? Lehet kötni rá biztosítást, az fedezi egy részét.


Mellesleg gyereket és állatot az vegyen a nyakába, aki nem egy csóró g*ci, mert az nem mentesíti a felelőtlensége alól.

2023. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!