Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kevésbé jó...

Hogyan legyen kevésbé jó memóriám?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a memóriám, de ez rámegy minden emberi kapcsolatomra, mert mindent megjegyzek, napra pontosan tudom, hogy mikor mivel bántottak meg, nem tudom elengedni, nem tudok megbocsátani.


Hogyan rontsam a memóriámat?


2023. júl. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem a memória hibája, hogy túlgondolsz dolgokat és szorongsz miattuk. Ha rövidebb ideig emlékeznél, akkor is ugyanúgy ezeken kattognál. Ezt a részét kell megtanulni kezelni.
2023. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A memoriáddal semmi baj, örülj, hogy ilyen jol müködik. Az emberi hozzáállásod egy rakás trágya, hogy ragaszkodsz a sérelmeidhez. (Probáld azt is megjegyezni amikor te bántottál meg másokat! De öszinte kritikával!!!)
2023. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

A szokásos "túl jó vagyok a a világhoz" retorika. Nos: nem.


"nem tudom elengedni, nem tudok megbocsátani"


Ezt kell megjavítani.

2023. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kognitív terápiában tudsz olyan eszközöket elsajátítatni, amik a leföldelnek a valósághoz.
2023. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
22%
Frontin, alkohol, drog.
2023. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várj 40 évet, magától megoldódik.
2023. júl. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg elkülönülni ezektől a szorongó gondolatoktól. Te létezel nélkülük, viszont a memóriád/gondolataid nem léteznek nélküled.

Tudom, nehéz mondani, de (amíg egészséges vagy), semmi sem olyan nagy baj igazából.

febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!