Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A börtönben a rabok facebookoz...

A börtönben a rabok facebookozhatnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Választás kérdése, vannak akik inkább a golfpályán vagy az uszodában töltik a nap nagy részét...


[link]

"A büntetés-végrehajtási intézetekben a fogvatartottak számára nem engedélyezett az internethasználat, illetve nem rendelkezhetnek olyan eszközzel, amely internetes kommunikációra képes, írták a Hír TV online-nak adott válaszukban."

2023. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert egy ismerősöm börtönben van aztán felnéztem a profiljára és a profilján volt egy vastagabb kék kör ami azt jelenti hogy van kinn sztori neki.

De érdekes módon csak ott volt neki a kék kör kinn és amúgy a többi történet közt nem jelezte ki hogy az x illető is rakott ki valamit.

2023. júl. 9. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
:))))
2023. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért volt neki ki történet.
2023. júl. 9. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. valaki más használja a profilját

2. már kiengedték

3. kiengedték egy napra

2023. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az előbb olyan dolog történt ami megint kérdéseket tesz fel bennem.

Tiktokon rá megyek a nevére és ki írta, hogy új közlés akkor szokta ezt ki írni ha videót tesz ki egy illető,gyorsan megnéztem de nem tett ki semmit. Pedig nem képelődök tényleg ezt írta ki hogy új közlés...

2023. júl. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!