Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt megtanulni,...

Hogyan lehet azt megtanulni, hogy mit lehet kérdezni másoktól meg mit nem? Mert nekem komoly gondjaim vannak ezügyben

Figyelt kérdés
Amikor beszélek vagy írok másokkal, sose tetszenek nekik a kérdéseim, igazából számomra teljesen normálisnak és apróságnak tűnő kérdések miatt a plafonon vannak az idegtől semmi idő alatt. Pl. tegnap két ismerősömnek az a kérdés nem tetszett valamiért jól láthatóan, hogy zavarja-e őket, elítélik-e, ha valaki az utcán pisál. De egy volt munkatársamat pl. azok a kérdések is jól láthatóan zavarják, ha a munkahelyről kérdezek valamit, ahol ő még ott dolgozik, én meg már nem, vagy az ottani dolgozókról. Ilyen kérdések is zavarni szokták az embereket pl. amikor még ott dolgoztam, hogy történt-e mostanában valami baki, rontott-e el valaki valamit. De igazából szinte minden kérdésem zavar másokat. Hogy lehetne ebbe beletanulni, hogy milyen dolgokat nem szabad megkérdezni?
2023. júl. 13. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Autizmus kivizsgálás nem ártana.
2023. júl. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha így spontán kérdezel ilyeneket az elég fura, igazából.. értelmetlen kérdések is.


De egyébként amit írt az első az tényleg ajánlott lenne.

2023. júl. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem az adott kérdés zavarja őket, hanem az, hogy egyfolytában kérdésekkel bombázod őket.

Volt ilyen ismerősöm, öt percenként kérdezett valamit változatos témakörökben, magánélet, munka, semleges dolgok, mindegy volt neki.

Egy idő után rendkívül fárasztó, és a kérdezett elgondolkodik rajta, hogy minek a kérdezőnek ez a mérhetetlen sok információ? Nem fog-e visszaélni vele valamikor?

2023. júl. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha valami ipari kém lennél, úgy hangzanak ezek a kérdések.
2023. júl. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor ne eröltesd a kèrdezösködèst,vàrd meg amig tèged kèrdeznek vagy akkor kèrdezz ha tènyleg van valami kèrdezni vagy mondanivalòd.

Ezt innen nehèz megmondani ès tanâcsot adni.

Esetleg ha van valaki ott akivel

jòban vagy ès segitökèsz akkor beszèld meg vele ezt a dolgot ,hàtha esetleg feltudja hivni valamire a figyelmed amit màskèpp is csinàlhatsz.

2023. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyen benned tartàs ès büszkesèg

, hosszû folyamat de vàltoztathatò,

sajàt tapasztalatbol mondom.

Külfödön dolgoztam 16 èvig ebböl majdnem 15 èv egy munkahelyen.

Egyböl tudtam nem kedvelnek,ezt az ember èrzi.

Elkezdtem ujra edzeni,egyre jobb lettem a munkâmba lett felesègem ,autôt vettem lett gyerekem szèp lassan megfordult a dolog.

Hidd El tudsz vâltoztatni ès fontos is ,ha ennyit leràntasz egy helyen mint èn.Ez olyan mint a nyelvtanulàs vagy bàrmi tanulàsa.

Neked ebbe sokat kell befektetni

ami màsnak zsigerböl jön.

Biztos van valami amibe jobb vagy a màsiknâl.

2023. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!