Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éljem így az életem ha...

Hogyan éljem így az életem ha mindig arra gondolok hogy hiányzik a gyerekkorom?

Figyelt kérdés

Csak azt nem értem hogy ez most már egész életemben így lesz hogy arra gondolok hogy hiányzik a gyerekkorom. Úgy gondolom hogy huszonéves korban a legtöbben ezen nem gondolkoznak.

De én egyszerűen szeretném újra élni a gyerekkorom. Nem azért mert annyira jó volt hanem azért mert mindent sokkal jobban szeretnék csinálni. Úgy érzem hogy elpazaroltam ezeket a fontos éveket, elszúrtam sok mindent.

Szoktam álmodni azt hogy még kisfiú vagyok, aztán felébredek és rájövök hogy nincs több esélyem. Ami megtörtént azt nem tudom jobbá tenni. Most meg itt vagyok ebben a semmilyen felnőttkorban.



2023. júl. 14. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Pszichoterápia a te megoldásod az életedre.
2023. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Pszichológus segítségére van szükséges.
2023. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha világban nem élhetsz. Mindenki követ el hibákat és utólag könnyű okosnak lenni hogy ha ezt meg ha azt csináltam volna ekkor meg akkor, akkor most hol tartanék.


Próbálj a jelenedre gondolni, mit tehetsz MOST azért hogy a jelened és a jövőd szebb legyen? Ha a múlton rágódsz akkor el fogod pazarolni a jelenedet is.

2023. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Debil vagy?
2023. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani időszakot meg a múlton való gondolkodásra fogod elpazarolni a cselekvés helyett, ha nem kérsz segítséget pszichológustól.
2023. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok!
2023. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most, ebben az időben tudod alakítani az életedet, nem akkor, hogy ha újrakezdhetnéd. Előtted az egész élet, és csak egyetlen állandó a változás maga. Ha megvannak a céljaid, hogy min szeretnél változtatni, akkor mi tart vissza, hogy már ma elkezd őket megvalósítani? Nem a kifogásokat kell keresni, hanem az életedből kihozni a maximumot.
2023. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

P.Mobil: "És ha azt mondod, kezdj új életet, a válasz csak annyi, hogy kettőt nem lehet..."


Szerintem csak extrém magabiztos, vagy a saját életükön soha nem gondolkodó emberek azok, akik soha nem gondolnak arra, hogy valamit/valamiket máshogyan csinálnának, ha lenne még egy életük...


De sajnos nincsen. Ez a helyzet. YOLO.

2023. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél magadnak egy járókát, rendezz be magadnak egy gyerekszobát és amikor rád jön a dili, beugrasz a járókába gügyögni, rácsot rázni!
2023. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!