Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ti veletek is...

Miért van ez? Ti veletek is ez van?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy felteszek egy egyszerű, hétköznapi kérdést, és mindenki nekem esik? Nagyképűnek és neveletlennek neveznek, szidnak pedig csak felraktam egy egyszerű kérdést egyszerű válaszra várva...

Ti veletek is ez szokott lenni?

Miért tartják ezt viccesnek az emberek ha mást senkinek neveznek, és olyan szavakkal illetik, amikkel az önbizalom elillan, és a kérdező senkinek érzi magát?



2023. júl. 14. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a kérdéseid valójában provokatívak, demagógok, sértőek, lekezelőek, nagyképűek, kamuk, vagy ezek tetszőleges permutációi.
2023. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és megpróbálok akkor a következő kérdésem írásakor mindenre figyelni hogy teljesen normális legyen
2023. júl. 14. 15:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy azt se tudod milyenek a kérdéseim.

Persze hogy olyan dologgal kell vádolni mást, amivel kapcsolatban nem tudjuk az igazságot.

Inkább ki se rakok kérdést többet.

Amúgy is csak azért írok ide mindig mert 14 éves létemre nem tudok mit kezdeni az életemmel, és így talán tudok pár emberrel beszélni. Pár olyan mondatot vártam amibe leírják az oldallal kapcsolatos tapasztalatait, vagy esetleg segítenek kicsit de nem köpködve.

Na mindegy erről ennyit

Inkább élem az unalmas életem, tűrök, és hagyom hogy szétegyen a fájdalom amit mindennap érzek, hisz nincs akinek elmondhatnám a problémáim.

Bár mindegy, úgy se sokáig fogom bírni

2023. júl. 15. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, pont az ilyen saját kérdéseid alá kiírt kommentjeid miatt van ez. Attól hogy nincs ott a neved, attól még ez alapján a viselkedés alapján elég könnyen beazonosítható vagy, nem beszélve a jellegzetes fogalmazásmódról és egyéb nyelvtani hibákról. Et caetera...
2023. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy is csak azért írok ide mindig mert 14 éves létemre"

14 éves létedre itt sem lehetnél.

Szevasz, szép volt, viszlát.

2023. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezen az oldalon rengeteg kiskorú előfordul. Lehetnétek kicsit megértőbbek is vele. És nem kell ugatni mindenkinek.

A kérdezőnek üzenném

Nagyon sok ilyen ember van, ne hallgasd rájuk. Csak kötekednek a legtöbben. Engedd el az ilyen embereket, ne foglalkozz velük!

Az a lényeg hogy te ne legyél olyan mint ők

2023. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!