Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hirdetheti egy rádió...

Hogy hirdetheti egy rádió magát változatosnak, mikor ugyanazt a kb 40-50 zenét játsszák egész nap?

Figyelt kérdés

Kb hetente jön egy új zene, és a régiek közül kivesznek egyet. De összességében ugyanaz az unalmas válogatás megy egész nap.

Konkrétan a sunshine-fm ami megy egész nap a munkahelyemen. Herótom van tőle.


2023. júl. 16. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes rádió ugyanez. Rádió1-et hallgattam sokáig, aztán tartottam 1 éves szünetet. Mikor újra belehallgattam nagyjából ugyanazok a zenék mentek rajta, mint tavaly :D
2023. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rádió 1 az ugyanilyen. Ugyanazokat a számokat ismételgetik két három óránként, nagyon ritkán kerül be újabb zene a rotációjukba...
2023. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert felcserélgetik a számok sorrendjét :-)
2023. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miota van internet, azota mar kulfoldi radiokat hallgatok. Es azok kozt is letezik ez a jelenseg, de odebballok akkor. Imadok radiozni azota.
2023. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hirdetheti úgy magát, hogy unalmas sz*ar zenék egész nap.

Az összes rádió ilyen.

2023. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Változatos, mert nem egy szám szól egész nap. Amúgy mind ezt csinálja, igen, és pofátlanul hozzáteszik ugyan ezt, hogy a legjobb és legváltozatosabb zenék éjjel-nappal. Lófszt, jó, ha max. 3 órás a rotációjuk, aztán kezdik előröl, vagy beállítanak egy randomot jobb esetben a számokra. A zenei szerkesztőket sorban rúgnám pics@n, mert ez minden, csak nem szerkesztés. Külföldi számoknál traclist másolás egy ismertebb adótól, magyarokban pedig a párt közeliek, vagy a személyesen nekik nyalizók kerülnek csak be, azoknak viszont nagyon hűségesen nyomják a szaraikat non-stop.
2023. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Éjszaka, ha éjfél után bekapcsolod a Petőfi rádiót, ott lehet reggelig olyan magyar zenéket hallani, hogy csak lesek, mert nem is hallottam még róluk. A többi időben nem tudom, csak akkor hallgatom éjszakás műszakban.
2023. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!