Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lehet kideríteni valahogy...

Nem lehet kideríteni valahogy hogy egy könyvben szereplő ábrákon található emberek pontosan kicsodák név szerint? Könyvben nem írják

Figyelt kérdés
Egy elsősegély nyújtásról szóló 2022es könyvben amit elsősegély tanfolyamon kaptam, van benne pár ember akik eljátsszák a különféle szituációkat a képeken és tök szimpatikusak, jópofák, tök jó lenne rájuk keresni Facebookon és írni nekik. De gondolom esélytelen
2023. júl. 18. 12:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy zavarná is őket?
2023. júl. 18. 12:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé beteg.
2023. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg stock fotók.

Amúgy elég beteg amit írsz.

2023. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. júl. 18. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: mert ez megszállotság, irracionális, hogy pusztán képek alapján így rajongj emberekért.

Ráadásul alapból kissé beteges Facebookon vaidegenekre ráírni azzal, hogy "szimpi vagy". Ez, hogy így, hogy néhány kép alapján jut ez eszedbe, végképp furcsa. Ezek az emberek nem azért adták át a fotóikat felhasználásra, hogy valaki utánuk kutakodjon. Van magánéletük.

2023. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen esélytelen hála az égnek, így a stockfotózásokra járók közül jóval kevesebbeknek kell a hozzád hasonló perverz nyomorékok zaklatásától tartaniuk. inkább ásd e magad, ha már egyszer képtelen vagy felfogni mi a baj veled. hidd el, a világ sokkal jobb hely lesz utána.
2023. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh, ilyen kérdést sem hallottam még; nem picit ijesztő az egész nekem. Pár beállított, mű kép után valóban nem túl szokványos ilyen szinten rajongani emberekért.
2023. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!