Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Takarítónők! Titeket zavar ha...

Takarítónők! Titeket zavar ha akkor használják a pasik a piszoárt amikor benn vagytok ti is?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Dehogyis. Én oda szoktam menni, alaposan szemügyre veszem a brét, aztán ha tetszik, akkor megszólítom. "Olcsó sex érdekel, húsom?" Nem szoktam sokat kérni, egy kerek kétszázasért vihet, 70 évesen már ne legyenek nagy igényei az embernek.
2023. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ilyen, hogy bent van a takarítónő? Sose tapasztaltam ilyet.
2023. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már legalább ötödjére kérdezed meg, Balázska; látom most már új felhasználónévről. XD
2023. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Balázska nem a női slozit használja?🤣🤣
2023. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valakinek nagyon aberraltnak kell lennie egy ilyen szituacioban.
2023. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent a takaritonok mindig is bezartak, elbarikadoztak a vecet, amig takaritottak, miota a vilag vilag.
2023. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6# ez nem igaz én nem!


Egyébként engem nem zavart csak abban az esetben ha már épp letakarítottam és félre pisil vagy amikor látja, hogy bent vagyok és direkt tele szarja a wc-t és nem öblítí le maga után pedig azelőtt takarítottam le. És mennyi ilyen van..

2023. szept. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: Én nem értem hogy sok takarítónőt miért zavarja. Ha be lehet menni a mosdóba és ott van ő is, miért ne használhatnám a piszoárt ha pisilésre van? Én úgy vettem észre hogy az idősebb takarítónők toleránsabbak, a fiatalabbak szoktak hisztizni hogy miért pisilek előttük. Nem kell odanézni.
2023. szept. 20. 09:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!