Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor esztek utoljára és...

Mikor esztek utoljára és mikor aludtok el?

Figyelt kérdés

1 órával lefekvés előtt szoktam enni, 800 kalória értékben, szóval ez egy normál adag étel.


Ez mennyire rossz? Mennyit kellene várnom? Az a gond, hogy már nagyon hozzászoktam ehhez és azt vettem észre, hogy könnyebben is eltudok aludni, ha van egy nagyobb étkezésem alvás előtt.



2023. júl. 21. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az teljesen jó, ahogy csinálod. Én van hogy közvetlen evés után vagyok kénytelen lefeküdni, mivel éjszakázom és reggelit eszek, utána. De este most ettem 8 körül, még gyümölcsöt eszek olyan 10-11 körül és 1 körül megyek aludni.
2023. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Nincs ilyen szabály, annyira nem is szoktam figyelni. Lehetőleg akkor eszem,amikor jól esik; vagy amikor éppen nem foglalt a konyha, ha már akarnék enni egy ideje. Enni csak nyugodtan lehet, úgy,hogy senki más nem zavar azzal, hogy ott bóklászik, meg pakol körülötted.

Na jó, hát, figyelj, van,hogy már reggel hétkor eszem; de előfordult már, hogy este kilenc után. Mióta megint melózom, azóta fél -háromnegyed 8kor eszem este kb talán utoljára. De szóval nincs nekem egy ilyen 'szabvány' erre.

2023. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kitana. ***** válasza:
23%
Nem szoktam figyelni, de én általában azután eszem, hogy hazaérek, utána már ritkán, viszont ha alvás előtt megéhezek, akkor simán eszem valamit, mondjuk nem egy teljes adag főtt ételt, hanem maximum kevesebbet. (Mivel annyira éhes nem szoktam ilyenkor már lenni, csak néha jól esik még valamennyi.)
2023. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában fél 7- 7 körül vacsorázunk, könnyű vacsorát (szendvics, saláta, ilyesmi). 22:00-22:30 körül villanyoltás.
2023. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!