Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellemetlenül éreznéd magad,...

Kellemetlenül éreznéd magad, ha a 23 évesen még 16-nak se nézne valaki?

Figyelt kérdés

A fenti eset a napokban történt és nagyon kellemetlen élményként maradt meg bennem.

Tudni kell, hogy nagyon fiatalos arcom van, tipikus baby face vagyok - legalábbis ezt mondták már többen is (nagy szem, pisze orr) és rendre fiatalabbnak néznek a valós koromnál. Öltözködésem, viselkedésem a koromnak megfelelő, de az arcvonásaimmal nem tudok mit kezdeni.



2023. júl. 21. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok és néztek már 16-nak egy párszor. Igazából ez később az előnyömre válik majd.
2023. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
én örülnék is neki, 20 vagyok de már vén tatának érzem magam
2023. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ez volt szo szerint. Talan ferfinek rossz, nekem nokent azert volt csak vicces, mert nem ereztem sehany evesnek sem magam. Aztan ez folytatodott. A legdurvabb, mikor 36 evesen max 24-nek neztek.

Most pedig 50 lettem, es 50-nek latszom. Harom ev alatt kb 10 ev hirtelen bejott. Elszomorit.

De te megertem, hogy nem orulsz. Pedig egy 16 evest is illene komolyan venni, ha nem csinal hulyeseget.

2023. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Pár hónap híján 23 vagyok, és rendre 16-18 évesnek néznek. Eleinte fura/kellemetlen érzés volt, de elég hamar rájöttem, hogy ez igazából előnyömre válik, és abszolút nem bánom. Nagyon is örülök annak, hogy inkább fiatalabbnak, mintsem idősebbnek nézek ki a koromnál. Szeretném is, ha ez sokáig így is maradna még.


Nem sokkal az írásbeli érettségik előtt buszon tanultam egyik egyetemi tárgyamra tételeket, amikor leült mellém egy aranyos néni, és sok sikert kívánt az érettségi + felvételi pároshoz. Úgy meglepődött szegény, amikor elmondtam, hány éve volt már az😅

2023. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is középiskolásnak néztek egyetemista koromban, nem volt kellemetlen. Most már 35 vagyok, még mindig viszonylag fiatalnak tűnök (leginkább azért, mert alacsony vagyok és nincsenek ráncaim), néha megkérdezik, hogy elmúltam-e 18, de az inkább csak udvariaskodás.
2023. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!