Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa ez?

Csak szerintem furcsa ez?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Ha a szüleim elutaznak nem szeretik, hogyha itthon maradok egymagam, olyankor mindig kérnek, hogy menjek át a nagyszüleimhez, nehogy betörjenek hozzánk, amíg itthon vagyok este.+ folyamatosan azon aggódnak, hogy nehogy elfelejtsek ezt vagy azt. De azon meg nem aggódtak ennyit, amikor másik országba egymagam elutaztam 1000km-rel arrébb.

2023. júl. 23. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Féltik a lakást/házat.
2023. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Vagy spórolnának az áramon, vizen, egyebeken, vagy


"nehogy elfelejtsek ezt vagy azt. "


én is arra tippelnék, amit ír az első. Ők, ha elmennek, leellenőrzik, hogy mindent kihúztak, bezártak, elzártak, lekapcsoltak, stb. és utána elmennek, aztán minden úgy van ahogy hagytak, amikor visszaértek. Miközben te ha ott vagy, használod az áramot, vizet, stb., nem tudják ellenőrizni, hogy biztos úgy hagyod pl el a lakást, hogy mindent rendben hagysz.

2023. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy furcsa, sőt szerintem egyáltalán nem normális ennyi idős embernek ilyet mondani.
2023. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!