Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szexualitás megjelenése a...

A szexualitás megjelenése a nyilvános térben több vitát szül, mint amennyit megold?

Figyelt kérdés

Nagymamám mesélte, hogy a hatvanas években mikor először járt Pesten, akkor látott ilyent, hogy az utcán, a villamosmegállóban csókolóztak fiatalok. Az emberek többsége is olyan furcsán nézett rájuk, mert akkoriban ez nem volt szokás. Vidéken max annyi volt elfogadott, hogy egy házaspár karon (nem kézen) fogva sétáljon az utcán, de semmi egyéb testi kontaktus nem. Persze zárt ajtók közt akkor is volt minden, de a nyilvánosságban ezt nem lehetett.

Ma ha megnézzük erre nincsenek írott szabályok, mindenki úgy csinálja, ahogy gondolja, de sok a negatív következmény is. Az egész LMBTQ dolog is tulajdonképpen azért van ennyire a média figyelmében, mert a nyilvános térben történő viselkedési kódex nem egyértelmű és szerintem az emberek döntő többségét egyáltalán nem zavarnák a melegek, ha mindenki csak otthon élné meg a szexualitását. Mert most úgy nem tudjuk hol a határ, szabad kézenfogva sétálni, de smárolni nem. Na jó akkor azt is szabad, de simogatni nem, vagy jó azt is, de akkor csak heteróknak. Szóval ki mondhatja meg, hogy itt mi a határ? Én amúgy heteróktól sem tartom ízlésesnek, hogy kvázi soft sexeljenek a tömegközlekedésen, de lelkük rajta.



2023. júl. 24. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Most van valami kérdés is?


Ezt az állítást egyébként bármivel alá tudod támasztani? "Az egész LMBTQ dolog is tulajdonképpen azért van ennyire a média figyelmében, mert a nyilvános térben történő viselkedési kódex nem egyértelmű és szerintem az emberek döntő többségét egyáltalán nem zavarnák a melegek, ha mindenki csak otthon élné meg a szexualitását."

Mert amúgy nem, ez nagyon nem így van.

2023. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Én amúgy heteróktól sem tartom ízlésesnek, hogy kvázi soft sexeljenek a tömegközlekedésen, de lelkük rajta.


- kettős mérce.

2023. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
A szodomizmus és a pedofília semmilyen környezetben és mértékben nem támogatható.
2023. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Ez érzelmi, nem szexuális.


Ételt is élvezel a kajáldában, akkor megélheted a szexualitást is, amikor belemarkolsz a szerelmed testébe( főleg, hogy érzelem az alapja).


A kérdésedben NEM írtál szexuális dolgot, csak érzelmit.

2023. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Hol volt itt szó szodomizmusról és pedofíliáról? :D
2023. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!