Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előreláthatóan már csak ma...

Előreláthatóan már csak ma lesz 30 fok feletti idő, utána egész héten több fokkal lemegy, frissítő 14 fok is lesz csütörtök hajnalban. Ti is várjátok ennek a gusztustalan nyári időnek a végét?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 15:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Nem, és rohadtul unom, hogy mindenhol belefutok olyan cikkekbe, ahol megy a vekengés, ha már 30 körül van nyáron… Miközben min. a nyár felében nincs strandidő, alig van egybefüggően olyan hét, amikor ne lenne lehűlés és/vagy sok csapadékkal, károkkal járó vihar stb. Nincs olyan időjárási körülmény, ami mindenkinek megfelelne, ill. ami ne járhatna veszélyekkel, de abba kéne már hagyni ezt a folytonos sírást-rívást!
2023. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Dögmeleg volt 2 héten át 10 percnyi esővel, bőven elég volt. Én már a telet várom xD
2023. júl. 24. 16:07
 3/32 anonim ***** válasza:
7%

"Ti is várjátok ennek a gusztustalan nyári időnek a végét?"


El lehet takarodni szibériába, nem kell itthon verni a nyáladat. A normális emberek meg had élvezzék végre a jó strandidőt.

2023. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem a nyarat, a nagy hőséget azt nem.
2023. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
Rühellem ezt a forróságot. Aki szerint "El lehet takarodni szibériába", az valószínűleg egy beteg elméjű, valószínűleg anorexiás ember. Régen soha nem volt ennyire meleg, még ventilátor sem kellett, most meg légkondi mellett is meg lehet dögleni, ez nem normális. Húzzatok el ti a szaharába, vagy csak egyetek valamit, hogy ne legyetek anorexiások és ne kelljen cidrizni az 50 fokban.
2023. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
11%

"Régen soha nem volt ennyire meleg"


Látod kisfiam, ez az ami nem igaz.

2023. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Ez a nyár egyébként elviselhetőbb, mint amikor állandóan szaharai forróság van és semmi enyhülés. Most legalább váltakozik a frissülés és a meleg, és nem is volt olyan nagyon sok ideig 40°C közelében. Idén alig használtam a ventilátorokat a legmagasabb fokozaton, tavaly többet mentek.
2023. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan, ti, akik itt sírtok, hogy tudtátok túlélni a tavalyi aszályos forró nyarat? A tavalyi nyár sokkal rosszabb volt. Mégis túléltétek valahogy. Az idei nyár teljesen oké, nincs vele semmi baj. Csak a gyengék sírnak állandóan.

Nyár van, ember. Ilyenkor minimum 30-33 foknak kéne lenni napközben.


Én szeretem a nyarat, a meleget. Hozzá lehet szokni, csak megfelelő életvitel kéne hozzá, amit itt a többség hülyeségnek gondol és úgyse hinné el.

Pedig ám vannak hűtő és fűtő ételek. Utána lehet nézni. Ezekkel plusz sok vízzel ki lehet bírni.

2023. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%

Amit a szar időjárásnál is jobban utálok, az amikor #8-ashoz hasonló pofajenők leoltanak mindenkit.

Ha elviselhetetlen a hőség, az ember panaszkodik, mert így könnyebb, ennyi.

2023. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy a tavalyi nyár épp az aszályosság miatt volt viselhetőbb, mert emiatt alacsonyabb volt a páratartalom.
2023. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!