Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a betegebb: kibelezett...

Melyik a betegebb: kibelezett halak vagy onanizáló hím nemiszerv?

Figyelt kérdés

Elmesélem a történetet.


Hárman voltunk "haverok" (vagy valami olyasmik). Két magyar meg egy spanyol. A másik magyarnak fóbiája van a homoszexuálisoktól illetve a belső szervektől meg alapvetően az ilyen anatómiai dolgoktól.


Az spanyol haver rendszeresen küldött fényképeket a Facebookon az ismerőseinek a péniszéről (többek közt nekem is meg a másik magyar havernak is). Rendszeresen illusztrálta fényképekkel, amint épp veri a farkát.


Viszont nekem nincsenek semmiféle homoszexuális hajlamaim, de én meg elég gyakran halat eszek. Sokszor kimegyek a piacra és halat veszek vagy ha sikerül kipecázni valamit, az is jó. Rendszeresen küldtem fényképeket a halakról a magyar havernak. Viszont ő nem nagyon bírta ezeket. Azonban én sokszor kibelezett, felpucolt halakkal illusztráltam az aznapi eledelem. Egyszer pl egy felnyitott busa fejet küldtem, hogy az lesz a következő halászlébe való.


Tiltva lettünk mindketten.


A történet amúgy NEM KAMU


Szerintetek ki volt a betegebb?

A spanyol aki képeket küldött a farkáról, amint épp veri vagy pedig én a kibelezett halakkal?



2023. júl. 25. 00:37
A kérdező szavazást indított:
A maszturbáló, péniszéről fényképeket küldő a betegebb
A kibelezett, felpucolt halakról fényképeket küldő a betegebb
Nekem egyik sem beteg
21 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet rossz kategória. De tényleg fogalmam sem volt hova kellett volna tegyem.
2023. júl. 25. 00:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban rossz a kategória, mert ez mitől önismeret? Simán csak egyéb kategória, egyéb kérdések.

Plusz: Miért nincs a szavazás között, hogy mind a ketten betegek vagytok?

Ha valaki valamitől undorodik, akkor nem kell olyan képekkel traktálni. Minimum intelligencia kérdése az egész. Nem csodálom, hogy mindketten tiltva lettetek.

2023. júl. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyik se volt.

Én meleg ként a farkat el fogadtam volna mindig és örültem volna neki.

A halról meg megkértem volna, hogy ne küldj képeket, mert annyira nem szeretném ezeket látni. És nem tiltottam volna le egyikőtöket se.

2023. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Mindketten megérdemlitek a tiltást. A spanyol srác egy primitív előember, ha a farkát mutogatja. Te egy érzéketlen gennyláda vagy, ha tudod, hogy a másik iszonyodik a kibelezett lényektől és a zsigerek látványától, mégis mutogatod neki.


A harmadik srác helyében mindkettőtökkel megszakítanám a kapcsolatot. Kell a francnak két ilyen degenerált félállat.

2023. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!