Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az első szerelemről mi a...

Az első szerelemről mi a vélemény?

Figyelt kérdés
érdekel, hogy mások mit gondolnak mint első szerelem téma, azt tényleg sosem fogod elfeledni még ha nagyon csúnyán végződött is?

2023. júl. 26. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmarad az élmény ha jó, ha rossz szinte örökre.
2023. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első nyilvános előadás meg az első bármi. Lehet hogy elszarod és biztosan vége is lesz, de elfelejteni nem fogod éppen az élmény újszerűsége, korlátlan mélységű megélése miatt.
2023. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem szerencsére nincs ilyen gondom, mert rosszabbnál rosszabb kapcsolataim voltak és sosem voltam még szerelmes! Pedig, mindjárt 31 leszek!😃

Komoly kapcsolatom már lassan 8,5 éve nincs... 😆

2023. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nagyon megmarad. Pedig nekem rossz volt, úgyhogy örülnék, ha nem így lenne :D Az nem igaz, hogy mindig szeretni fogod, de az igaz, hogy mindent meg fog határozni. Borzalmas dolog ez... Azt mondják, ez a legszebb szerelem, hát nekem inkább a legcsúnyább volt. Ja, és akkor fogsz először és utoljára tisztán szeretni valakit. Utána mindig félni fogsz, hogy egyszer vége lesz, meg nem mersz majd beleugrani egy kapcsolatba, mert már megégtél egyszer.
2023. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy remélem együtt öregszünk meg. Most költöztünk össze, boldogok vagyunk.


Már ha az első párkapcsolatra gondolsz, első igazi szerelemre, nem az olyasmire, hogy ki tetszett oviban, mert neki csak a nevére emlékszem, arra is csak saját visszaemlékezésből.


Biztosan nem felejteném el, mert nekem az első valódi szerelem egyben az első valódi randi, csók, szex, összeköltözés stb is volt egyben. Egy meghatározó szakasza az életemnek ez a szakasz, pl diplomaosztó, egyetem, költözés stb. Remélem nem lesz vége. Ha vége lenne tudom, hogy nagyon megviselne.

2023. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelemnek, ha vége, az egyik félnek mindig sokkal jobban fáj, mint a másiknak! Fájdalom nélkül nem érhet véget!

Az egyikük könnyebben túllép rajta - a szakító fél - a másik pedig nagyon össze lesz törve és minimum hónapokig szenvedni fog.

Összességében inkább rossz dolog, mint jó.

2023. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig bájos, és mindig nagyon fájdalmas.
2023. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úristen, sose felejtem el. Semmihez nem fogható, mindent elsöprő szerelem. Könnybelábad a szemem ha eszembe jut. 37F
2023. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!