Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett manapság ennyire...

Miért lett manapság ennyire elfogadott a TikTokon a koldulás Magyarországon?

Figyelt kérdés
Manapság már nem lehet egyetlen egy informativ live-ot találni, mert minden a koldulásról szól: küldjétek az ajándékot, küldjétek az utalást bankszámlaszámra. Természetesen, vannak olyanok is, akik valóban rászorulnak. De a többségük csak könnyű pénzt lát benne és nem akar elmenni dolgozni. Én azokat az embereket nem értem meg, akik még erre (mert érdemi tartalmat ezek az emberek nem gyártanak) küldenek egy forintot is. És a legjobb, mikor az ember, felajánlja a lehetőséget (munkára) és kibukik a szög a zsákból, hogy minden csak mellébeszélés. Majd mikor valaki küld pénzt vagy bármit, akkor vagy megy a tiltás vagy az ócsárolás. És az a komoly, mikor napi 12-16 órás live-okkal összeszednek egy havi keresetet... (mert persze a számlaszámra utalásokat csak tippeljük, de azért itt ott elszólják magukat.) Ez csak engem bosszant, hogy rendes dolgos emberként többet hajtok és ők még jobban élnek? Vagy ennyire buták és megvezethetőek az emberek? Az a legjobb, mikor sokan mondják, hogy gyerekek ennyire ne legyetek buták, még ők oktatnak ki, hogy "de neki szüksége van rá". Mire? Életerős emberek csak dolgozni nem akarnak?... Nem értem. Többségében ezeknek az embereknek elég csúnya múltjuk is van... De ez sem töri meg az embereket...
2023. júl. 28. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Aki tiktokot néz, az eleve buta.
2023. júl. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan erre van igény, különben Te sem néznél már TikTokot...
2023. júl. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vantel ***** válasza:
100%

Én csak azért dolgozok, hogy támogathassam szegény titktokosokat!

Lehet,hogy másod állást is fogok vállalni értük!

2023. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:)))
2023. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Megértelek.


Nekem van 2 szomszédom az anyja meg a fia. A fia 30 akárhány éves egy idióta és sose dolgozott. Én 18 éves korom óta úgy dolgozom hogy egy hetet nem hiányoztam 15 év alatt. És akkor kéregetnek meg van nekik akit le tudnak húzni. És nagyon zavaró hogy amíg én keményen dolgozok > szarabbul élek mint ezek a keregető munkanélküli C - k, akik egész nap csak otthon tvznek.

2023. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Be kenne tiltani a tiktokat, az egy virus
2023. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó a tiktok. Én tavaly regisztráltam csak, mert mindenki erről beszélt, nekem meg fogalmam nem volt miről van szó, így kíváncsi lettem.

A live-ok a legalja... Ülnek a kamera előtt és kéregetnek, a sok birka meg a semmiért küldi nekik a pénzt, ja bocs.. Nem a semmiért, hanem hogy nyerjenek a párbajon. Vicc.

Legjobb, mikor a tiktokos még el is kezdi szidni a nézőit, hogy keveset küldtek és milyen szerencsétlen a "csapata". Az is jó, mikor azt hangoztatják, hogy aki nagy ajándékot küld, azt bekövetik. Azta mekkora jutalom. :DD

Többen kijelentették közülük, hogy soha nem fognak elmenni dolgozni, illetve volt aki kijelentette, hogy rengeteg munkájuk van abban, hogy egész nap ott ülnek. :D

Biztos vagyok benne, hogy sokan többet keresnek így, mintha tisztességgel dolgoznának bármit. Ez nagyon szomorú. Rengeteg gyerek fent van, akik azt látják ez a normális.

2023. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek a gyakorlatnak a magyarországi meghonosítását köszönd Dely Péternek (a.k.a Herby).
2023. júl. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Egy senki. válasza:
56%
Én azt nem tudom felfogni annak aki pénzt kűld ezeknek a hulladékoknak mi jó ebben mivel lesz előrébb. Mikor támogathatná helyette a beteg gyerekeket, hontalan állatokat, kórházakat, meg egyéb segítő alapítványokat. Egyszerűen nem jövök rá miért kűldik nekik a pénzt. Ráadásul olyanok akiknek nincs is sok pénzük.
2023. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!