Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bántalmazó abuzálo emberekne...

A bántalmazó abuzálo embereknek miért van joga élni? Miért megy nekik minden jól és szerencsések? Miért fordított a világ?minek kellenek a társadalomba?

Figyelt kérdés
Mi értelme van a létezésüknek?

#Jin és Jang #jo és rossz
2023. júl. 28. 07:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Mert a gonosznak is megvan a létjogosultsága, ahogy a nappal se lenne éjszaka nélkül, jól írtad jin és jang. Tudod hogy forog, egyszer fent, egyszer lent.
2023. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Oké: kérdezzük meg alapból a zembereket, hogy egyáltalán miért kell szexelni? Innen indul ki az egész, mert sokan előre nem gondolkodnak, csak a szex jöjjön már. Ha nem lenne szex, nem lenne egy csomó idegbeteg ember.
2023. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
váááá, most dezsávű érzésem van!!!!
2023. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Na az extro-k a legnagyobbak, mert ők rohannak elsőnek mindenféle ismeretlen eredetű oltásért.
2023. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

Majd ha kisütik az agyukat akkor meg néznek.

Nincs szükség már senkire. Jön az AI.

2023. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen kérdések és válaszok után mindig azt kérdezem magamtól, minek jövök én nap mint nap erre az oldalra, ha ilyen a színvonal
2023. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a kétzöldpöttyös szerencsétlennek biztosan valami mentális problémája van. Az ilyeneknek miért van joguk nethasználathoz, én meg azt nem értem.
2023. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Én általános iskolában mondhatni, hogy bántalmaztam egyes osztálytársaimat. Nem fizikailag, hanem verbálisan. Nevetségessé tettem, megaláztam őket, és élveztem a népszerűséget, ami ebből fakadt.


Nem akarok a gyerekkorommal takarózni, de bizonyára a rettenetes otthoni légkör, fizikai bántalmazás és bizonytalan anyagi helyzet nem tett jót a társas kapcsolataimnak.


Később aztán benőtt a fejem lágya. Megkerestem és bocsánatot kértem a volt osztálytársaimtól. Bánom, ami történt és ha újra kezdhetném, biztos, hogy nem lennék akkora gyökér. És igen, jó lett volna, ha egy tanár vagy egyik osztálytársam szülője felelősségre von a magatartásom miatt, de ez sosem történt meg, mert nagyszerűen lavíorztam az undok bully és a szófogadó éltanuló közt.


Tényleg nagyon bánom, de nem gondolom, hogy ne lenne jogom élni ettől. Egy ember nem annyiból áll, amennyit te személyesen látsz belőle. Ezt jekem is meg kellett tanulni.

2023. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Mikor az utcán ràtaposol egy hangyàra, te is bántalmazó leszel és még mindig élsz, pedig a hangyafiút várta volna haza a hangyalàny.
2023. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azokrol kérdeztem akik azok.

Nem másokról.

Egy bántalmazo ember folyamat bántja a környezetében levőket folyamat tapos es érdek nelkul is.

2023. júl. 28. 11:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!